"Ulkemde Türk kızı istemiyorum" diyen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu ülke Türk kızlarının da vatanı. Bunu destekleyenler bu ülkenin toprağının altında bile defnedilmeyi hak etmiyorlar. Benim vatanimda topragimda beni istemeyen MANKURT 'ları ben istemiyorum. Siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Az önce gizli bir mavili sormustu bu fikre katıldığını belirterek. Sorusu kaldırıldı sanırım bulamıyorum

3|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmaladıklarını düşünürüm Türk kızları candır. Mankurt sözünüde ayrı beğendim hazır elin değmişken komple temizle mankurtları :)

1|0
    0|0
    • Mankurt bana ait bir kelime değil. Cengiz Aytmatov un Gün Olur Asra Bedel kitabında geçer.

• Sana ait bir kelime olmadığını biliyorum sadece yazman hoşuma gitti çoğu anlamamıştır bile zaten :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Söyleyenlerin hiç ciddi olmadıklarını düşünüyorum ben ciddiyim diyen gitsin ölsün asadhad başka şeyleri atıfff ta bulunuyor onlar :D fazla abartmamak lazım

1|0
    0|0
  • kim o terbiyesiz ya :D

1|1
    0|0
  • O kendini bilmezin defolup gitmesi gerekir asıl boşverin hani mevlanaya nispet edilen bir söz var ya "birisi bir şey söylediğinde iki şeye bakarım bir; söyleyen adam mı, iki söylediği söz mü" diye işte bunu diyen şahıs ne adam ne de söylediği dikkate alınacak bir söz.

1|0
    0|0
  • kimler onlar ya :D :D

1|0
    0|0
  • Böyke saçma bir istek görmedim

1|1
    0|0
  • Türk kızları güzel bana göre. İstemiyorsa Türk kızı gitsin başka ülkeye

1|0
    0|0
  • tamam apla sakin ol yaa :D densizlik etmiş o sakin ol

1|0
    0|0
  • Hayaller fora

1|0
    0|0
  • Kim diyor onu mk? Ülkeciyim ayağına kendi kendinize asist yapmayın.

0|0
    1|0
  • Şampiyon bu sorular exper kasma soruları. Daha yenisin anlaşılan sitede

0|0
    1|0
  • Ben ülkemde Türk kızı istiyorum. Elin dilini bile bilmediğim kadınıyla olmaz yani

1|0
    0|0
  • sanki yabancılar onlara çok hayranda... :) ağzı olan konuşur takmayın kafaya... :)

1|0
    0|0
  • Mankurt ne üstad? Öyle diyene ne bakıyım ki akıl sağlığı yerinde değildir onun

0|0
    1|0
  • Erkek demişsin de. Lütfen kelimelerine dikkat et. Galiba pisliğin teki diyecektin

1|0
    0|0
  • Gözlerin Türk gözü gülüşün Turan.

1|0
    0|0
  • Sanki ülke de saf Türk kaldı hep kırma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pardon onlar kim ki? Ne sıfatla? Bok çuvalları.

1|0
    0|0
  • Bizi Rusyaya ordakileride buraya göndersinler bari işimize gelir

1|0
    0|0
  • fucktırsınlar. İki soruya görüş yaptık diye hemen yavşamasını biliyorlar ama

1|0
    0|0
Yükleniyor...