Kadınlar çok bakıyor tesetturluyum diyemi?

Musluman bir ülkede yaşıyorum izmirdeyim ve niyeyse kadınlar tiptip bakiyor anlamadım ortunme ayetini bilmiyorlar herhalde anlamış değilim neyse ki erkeklerde sorun yok bakmiyorlar allaha şükür ama kadınlar siyah feraceye bakacak ne yaşayabilirler?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aman baksalar ne olacak. Boşver.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende İzmir de yasiyorum annemde kapali ve sanki insandisi varlik gormus gibi bakıyorlar kadina onunlayken ben bile rahatsiz oluyorum bakislardan. Tuhaf hic anlam veremedim bende. Ozunu inkar edenler sanırım

1|0
    0|0
    • türkiyede başı kapalı diye işten atılanlar var ne beklıyorsunuz kemalist illerden

Erkekler Ne Diyor 16

• yasadigin sehirle alakali biraz sanirim ;) bu durum

1|0
    0|0
  • Onlar olayı anlayamamışlar cehennemin varlığı onlara şaka

1|0
    0|0
  • İzmirdekiler genelde açık olduğu için farklı geldiğin için bakıyodurlar sen doğru olanı yapıyosun

1|0
    0|0
  • Belki ilk bakışta goremeyip görmeye çalışıyorlardir.

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayati

0|0
    0|0
  • Örtünme ayeti mi ole bir ayet mi var 😖

0|0
    0|0
    • Kurani okursaniz gorursunuz insallah

• Ayette baş örtüsü geçmiyor hımar yani ortu geçiyor yorumlayan onu baş örtüsü yorumluyor nedense 😉

• hımar kadının başına örtügü örtüdür arapçada 6 ttane baş örtüsü var ayette baş geçmiyor türkçede yazma yemeni şal tül tülbent eşarp bunlarda baş geçiyormu? ingilizcede hijab baş örtüsdüür baş geçiyormu nasif mikna burka hımar baş örtüdür baş geçiyormu? humur cogul kelimedir baş geçmesi gerekmez sen ve senin gibi cahiller bilmezler bunları humur hamr kökünden geliyor içkiye hamr denmış ama aklı başı örtüyor içinde baş varmı? neyin kafasını yaşıyorsun kardeşim cahil insanları dinleme dinden imandan olursun

• bende bakıyom , la bunun yüzü nasıl diye merak edip ama göremiyom :D özellikle sac rengini merak etmişimdir :D yani ordan sarı sac rengi cıksa sasırmam :D

0|0
    0|0
    • Tesetturlu kadınlar her renk yapabilir renkleri nen şu an pembemi yapsam mavimi yapsam bir dusunce içerisindeyim😂

• onu düsündüm :D la acaba farklı renk yapa nvarmı diye :D yalan yok :D

• istanbuldada var ne beklıyorsunki burasi türkiye

0|0
    0|0
  • boş ver sen bildiğin yoldan ilerle

0|0
    0|0
  • Bir yerde ne yoksa o dikkat çeker

0|0
    0|0
  • sen yasamına bak bosver bakan baksın takmayacaksın

0|0
    0|0
  • guzelligine bakiyorlardir.. aldirma

0|0
    0|0
  • ben görünce canlı bomba diye kaçıyorum herkesin aklında o var

2|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla bnde bakiom yuzunuzdeki nura 😙😙

0|0
    0|0
  • adffjsjsld nereden bok atacağınızı şaşırdınız

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...