Neden türk kızlarının kafası alışveriş yapmaktan, kıyafet seçmekten, makyaj ve dedikodu yapmaktan ileri gidemiyor?

Ne futboldan, ne basketboldan, ne tarihten, ne bilimden anlarsınız. Genel kültürleriniz sıfır. Dünyada neler oluyor umrunuzda bile değil. neden böylesiniz? özür diliyorum belki aranızda öyle olmayanlarda vardır ama büyük bir çoğunluğunuz böyle en azından bu güne kadar kimi tanıdıysam öyle çıktı.

0|1
17|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Şu sitede Türk kızlarına laf yapan 3 erkek üye var. Ya Türk değilsiniz , ya da Türk kızından sağlam bir şeyler yemişsiniz...

3|0
    0|1
  • Sen neden bu zamana kadar hep öyle kızlarla tanıştın acaba bunu da sorgulamalısın.

6|0
    0|1
  • Çünkü ülkenin erkekleri bir çift memeye çıkık popoya anında tav olabilecek kadar basit. Güzel kızlar o kadar erkek koşturur ki peşinde aklın şaşar. Bu yüzden "ben toplumda önemsenen biriyim" deyip kendilerini geliştirmeye ihtiyaç duymuyorlar ha bu kızları savunur muyum? Canları cehenneme. ama bunların peşinde koşup yüz veren de türk erkeğidir unutulmasın.

2|0
    0|1
  • Ben değilim valla. Siyaset konuşabilirim saatlerce, ama futbol falan asla.

0|2
    0|0
  • Üstüme alınmıyorum ama öyle olan insanlarında ne yaşadığını bilemezsin dedikodu yapanlar nefsine hakim olamıyanlardır alışveriş yapanlar mutluluğu arayanlardır makyaj yapanlar ilgi görmek isteyenlerdir anladın mı? erkeklerede neden maç izlemekten başka birşey yapmıyorlar? böyle bir soru yöneltilebilir sizlere fakat lütfen insanları yargılamayın ön yargılı olayın.

1|0
    0|0
  • Türk kızlarına laf edersin ama onlarla evlenirsiniz nasıl bir ironi bu.

0|0
    0|1
  • Her kadın giyinmeyi alışverişi sever bir elbise görülür onu aklından çıkaramazsın tıpkı siz bir çıplak kadın gördünüzde aklınızdan çıkaraamacağınız gibi ;) güzel kadın aekai kafın diye tuturanlarda sizlersiniz ama benim için hayata alışverş yapmaktan daha faxla zevk aldım bir aürü şey var o ayrı bir konu tabi

1|0
    0|1
  • Erkeklerde hic anlamiyor makyajdan estetikten alisveristen modadan yavvv 😝😜😜
    Baya bir önyargili soru sormussun cevaplamak bile tuhaf 😄😄

0|0
    0|0
  • Kendi takıldıkları öyle diye herkes aynı değil
    Haddini bilerek besmele çekerek al Türk kızı lafını ağzına

0|0
    0|0
  • Sen taniyamamissin

1|0
    0|0
  • Yemekleri kim yapıyor mübarekler

0|0
    0|0
  • Kurban ol lan Türk kızlarına !

0|0
    0|0
  • Benim tanidgim erkekler de tam tersi hep spordan konusuyor bask bildikleri bir sey yok

1|0
    0|0
  • Malesef çoğunluk bu şekilde çünkü yetiştirilme tarzları ve arkadaş çevreleri böyle

0|0
    0|0
  • sizinde işiniz gücünüz seks sevgili ortam o ne demeli :)

0|0
    0|0
    • türk erkeğinin yanında türk kızı çok bayat kalıyor bence

• beni istediğin erkekle kıyaslayabilirsin kendime güveniyorum sonuna kadar çünkü kendimi geliştirdim türk kızı anca bahanelerin arkasına sığınır ayrıca annemde kezban.

• bir kız tanımışsın hepsiyle genelleme yapıyorsun annene de kezban diyerek ne kadar seviyesiz biri olduğunu kanıtladın valla ben artık seninle muhattap olamam bunu gerçekte de biriyle tartış arkadaşın kalmaz 2 eğitim görmüşsün diye kendini çok büyük sanma kimse kimseden üstün değil bunu da böyle bil

• alışveriş delisi değilim ama evet genel kültürm sıfır. bana bu konuda önerebilceğin bir kitap var mı napmalıyım

0|0
    0|0
  • Benim genel kulturum iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Pampa erkeklerde aynı be, hatta daha tehlikeli biz erkeklerde ne bilşyorsan o doğru oluyor karşı görüştekiinsan kanıtlar dökse önüne inanmıyoruz mk :)

3|1
    0|0
  • Boğaziçinde okuyup türkiye nin kaç bölgeye ayrıldığını bilmeyende var , ev hanımı olup ansiklopedi olanda var.

5|1
    0|0
Yükleniyor...