Manyak arkadaş?

arkadaşımı artık anlayamıyorum bana tek arkadaşı olduğunu söylüyor ve hayatındaki çok önemli kimsenin bilmediği bir çok şeyi bildim ve elimden geldiğince yardımcı oldum acılarını paylaştım bu zamana kadar sadece 10 dkka küs kalabildik öyle bir dostluktu bu yıl dershane sınav yüzünden fazla görüşemedik şuaralar mesaj atıyorum alakasız şeyler söylüyor şimdi aradım açmadı mesaj atmış anneannemlerdeyim diyor bunasıl bahane ya sizce arkadaşlığımı bitireyim mi ya eğer konuşmamdan sıkılıyorsa insna açıp söyler bunedir ya sizce ben bitireyim mi arkadaşlığımı? kusura bakmayın uzun olmuş :(

• bırak ya mesaj atma böyle bahane mi olur :(
    A seç
  • genelde böyle ieyler söylüyor ama seni seviyor boşver belki konuşmak istemedi o an sen yinede arkadaşı olarak kal :)
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlımla konuştum mülakatlara çalıştığı için böyle olduğunu söyledi pazartesi bulışacaz bir boyunun ölçüsünü alayım lanet olsun yufka yürekliyim :(

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• ikinci anketine hayran kaldım :D süpersin . olsun 1 şans daha ver belki gerçekten konuşamıyordur orda sonuçta kız çocuğu. ama bu konuyu bir ara konuşun yani aramızda benim bilmediğim bişe mi var falan falan gibisinden .>)

1|0
    0|0
    • ya geneldeböyle bahaneleri var işte yemek yiyecem işte uyuyacam bilmem ne ben arkadaşım için böyle şeylerden vazgeçebilirim ki bu bir bahane değil ya neden açık değiller insan söyler konuşmak istemiyorsan bunedir böyle sanki ben milleti zorla tutuyorum oha nekadar atarlanmışım :D konu arkadaş olunca akan sular duruyor :(

• helal ben bu gazla bütün arkadaşları silerim

:D :D

• yıldız için Eyvallah

En İyi Kız Görüşü

• okul bitince arkadaşlık bitiyor valla bizde öyleyiz ben aradım sonra ararım dedi bu 2 defa oldu kapattı hiç aramadı bende aramadım kendisi yazdı buluşalım yemek yiyelim diye hep öyleler ben o bana küsünce kendimi kötü hissederdim sonra yeni arkadaşlıklar kurdum valla hiç kafaya takmaya değmiyor canım

1|0
    0|0
    • ya yaşanmış olaylarımız çok var ahiretliğimiz falan diyorduk ama ben çok gururlu biriyim o beni istemezse ben onu kitabımdan silerim bidaha dönüp bakmam ama şu an anlamıyorum cidden ben bir şey isteyince genelde bir bahane ama o isteyince olacak yoruldum ya

• konuşun bence bu konuyu neden böyle yapıyorsun de mesaj at cevap verirse senindir :D vermiyorsa hiç senin olmamıştır. eğer tersliyorsa sil :D

• haklsını ama bir kaç kez açtım konuyu hemen değiştiriyor ya öyle şey olur mu bilmem ne ama ben nankör biriyim aranıp sorulmadığım zaman o kişiden soğuyorum yani insna 10 dkkasıda mı olmaz haklısın bir daha konuşayım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Normal

1|0
    0|0
  • bırak ya mesaj atma böyle bahane mi olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...