• Sor
  • Bence

Duyguları anlatan bir mektup ne derece etkiler bir erkeği?

ayrıldıgım sevgilime sayfalarca ona olan askımı anlatan bir mektup yazdım. sonuna da hayırlı olarak gel bana sevdiğin için gel yoksa gelme gibisinden... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sayfalarca yazılmış bir mektubu ancak bir kadın okur oda duygusal olduğu için eger o okuyacak biriyse düşünüyordur ne desem diye

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocuğun ilgisi yoksa dünyanın en romantik mektubu bile hiçbir ise yaramaz. Ortada belirsizlik yok işte, ayrılmışsınız. Seninle yeniden bir araya gelmek istiyorsa bir merhaba demen yeter, istemiyorsa mektuptan hiç hayır bekleme.

• az bıle olsa sevıyorsa peki?

• Öncekileri Göster
    • saat 11 bucuk gıbı elıne gectı ve hala ne bir mesaj var ne bı arama. ne kadar beklemeliyim?

• Bunun süresi olmaz. Bence bekleme, yani kendi kendini yiyip bitirme boşuna. Unutmaya çalış. Bundan sonra yapabileceğin fazla bir şey yok. Eğer bugün veya bir gün sana cevap verirse düşünürsün. Belki de o da şimdi kararsız kalmıştır. Bir iki güne dönmezse aklından çıkarmaya çalış.

• Ayrılan sensen o attığın mektubun hiç bir önemi yok. Erkekler duygusuzdur diyen bayanlar bir elin 5 parmağı bile birbirinden farklı. Ben her gün destanlar yazıyorum, sayfalarca şiir yazıyorum . Bir cevap bile vermiyor. Boşa bekleme atmaz.

• gecen gece 4 gunden sonra aradı konustuk 2 saat boyunca benı sevdıgını bana asık olduunu soyledı ama buna ragmen veda ettı bana. dun hıc konusmadık ve bu sabah ona yolladım sayfalarca hıssettıklerımı. ne anlam ıfade eder bu nedir?

• Öncekileri Göster
    • herseye tamam ama aşk yok demene değil. aşk var tek taraflı olsada cogu zaman aşk var..

• Şimdi bunu sana anlatsam kabul etmezsin zaten. Bizim bilinç altımız bunları yapıyor. Mesela bir ilişkiye soğukluk giriyor, monotonlaşıyor ya. Sonra çiftler ayrılıyor. Buradan aşk olmadığını anlayabilirsin. Beynimiz karşımızdaki kişiyi artık sıradan buluyor. onu çok fazla düşünmemeye başlıyor. Fakat o kişi çok değişik bir şey yapsa, seni aldatsa bile sen daha çok seviyorsun. Takıntı haline geliyor. Sadece bir örnekti, saçmada olsa. Ama aşk yok. Yetiştirilme tarzımız, hormonlarımızın etkisi,

• beni etkılemez şahsen boş şeyler

• burnumu silerim ben ona

Kızlar Ne Diyor 2

• etkılemez bosuna yapma boyle birsey aksıne göyü kalkar hiç bir erkege bu zevki yasatmaya degmez

Yükleniyor...