Ablam tacize ugradi yardim napicazz?

Bir aile dostumuz var ailem taniyor falan. Bu cocuk 22 yasinda. Bu cocugun ablasi var. Ablama demiski ablama gidelim iceriz. Ablamda tamam demis. Bu cocukla ablam gitmisler cocugun ablasina. Bakmis ablam cocugun ablasi yok sormus cocuga ablan nerde diye birazdan gelicek demis. 1 saat olmus gelmemis ve bunlar iciyomus beklerken.
Daha sonra cocuk hap içmiş. Ablama saldrmis dudaktan opmus ablam imdat diye bagirmis daha sonra kapilari falan kitlemis cocuk ablam bir sekilde cikmis merdivenlerden suruklemis falan ablama boyle yapmis. Biz simdi napicaz ben cocugun yanina gittim bagirdim cagirdim bana dediki sende sevgilinle ictiklerini babana soylerim dedi. Bu cocugu babam taniyor. Tum ailemiz taniyor boyle bise yapmis. Biz simdi napicaz yardim nolur?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Karakola gideceksiniz, tecavüze kaşkıştı diyeceksiniz hoopp içerde. Yanına kar kalırsa hep kalacağını düşünür. Hatta belkide bir sonraki kurbanına tecavüz etmeyi başarır. Bunun sonuçları, cezası olduğunu görmeli. Eğer hiçbirşey yapmazsan bir sonraki kurbanına sende sebep olursun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ablanda gitmeseymis hadi gitti içmeseymis hadi içti olanlar oldu sen çocukla konusmaya gittiğinde çocuğun eline koz vermeseymişsin onun bildiği ve babanin ogrenmemesi gereken birseyin var demek ki yoksa çoktan söylerdin durumu ailene. yani siz yediğiniz haltlarin bedelini ödüyorsunuz o çocuğu savunmak gibi algilanmasin onun zaten yatacak yeri yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yukarı tükürsen bıyık assagı tükürsen sakal. Bu öyle aileye anlatılıcak bisey degil. Yakınınız da başka büyük erkek tanıdıklarınız varsa onlara anlatın versinler odunu :D ablan da bundan sonra dikkat etsin böyle okul çocuklarına.

0|0
    0|0
  • arayacaksın polisi darp izleri varsa boğuşma sonucu doktordan rapor.

0|0
    0|0
  • Ablanda biraz uyanık olsaydı hemen gitmiş evlerine kardesi saldirdigina gore kucukte degil ne isi var erkekle.. senin sevgilinle ictigini nereden biliyor bu cocuk ki direkt soyleyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Kizim aklinmi tutuldu anlamadim.. buraya yazana kadar neden mahkemeye basvurmuyorsunuz

0|0
    0|0
  • İhtimallere sebebiyet vermekten ablanda suçlu görünür. Özür dilesin konuyu kapatın.

0|0
    0|0
  • Babana söyleyin gidip öldürsün namusunuzu temizlesim

0|1
    0|0
    • Babam katilmi olsun.

• Namus daha önemli demek ki katil olması lazım ya da en azından dövsün haddini bildirsin

• Ya bu kdar cahil olma kardeş kız mı namussuzluk yapmis sanki de öldurecek ya

• Ablam abla ablam ablası ablamin abisi ablam

0|0
    0|0
  • Az daha için missss 😁

0|0
    0|0
  • Senin yasadigin durumun biraz degisi bendede var nerde oturuyosun?

0|0
    0|0
  • Ne alaka yahu? Cok sacma

0|0
    0|0
  • tıklamış mı

0|0
    0|0
  • hadım geliyor sabır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O zaman zeki davranın biraz.

Hemen gidip ağzından laf alın ve videoya kaydedin, ses kaydı alın. Sonra bunları mahkemeye delil olarak sunun.

0|0
    0|0
    • Kanuna aykırı elde edilmiş deliller mahkemede geçersizdir. gizlice alinan ses kayıtları da dahil. araştırabilirsiniz tek zeki siz değilsiniz

• Karşındaki nasıl onay veriyor ses kaydı alırken? Yine söylüyorum iyi araştır kanuna aykırı elde edilmiş delil sayılmaz.

• @şulesen Bu süreci yaşadım ve eğer delil olarak sunmasaydım bahsettiğim kişi için adli para cezası söz konusu olamayacaktı tehtit edişini başka türlü kanıtlayamazdım. Ayrıca delilleri derneğe de sundum.

• Gidin söyleyin ya, böyle şey mi olur? Zor olduğunu biliyorum fakat ömür geçmez böyle. Hasta ruhlu manyak.

0|0
    0|0
  • Söyleyin

0|0
    0|0
  • Senarist falan ol sen

0|0
    0|0
  • Güvendiğin bir kaç Erkeğe söyle bir güzel benzetsinler onu korkar. ya da karakola gidin.

0|0
    0|0
  • Sende onu tehtid et hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...