Babamdan bıktım artık ama babam işte napıyım genler öf?

ya babam ı eskiden severdim sonra dan taktı bana işinden izin almasıyla tatilimi mahvetti. sürekli en basit şeyler de salak işte , beceriksiz , bakın yine kendini rezil etti, rezil , bakın nasıl moralini Bozuyorum , kızım sen gerizekalısın felan demesinden bık-tım ya adam kendi herseye harcama yapıyor ama benim ışığı açma ma duşta fazla kalmama felan çok ofkeleniyor laflarıyla son noktayı koyuyor cevap veriyorum verince daha kötü oluyor vermesem devam eder zaten annem arada yapma şöyle diyor ama arasını benim için de bozmasına değmez zaten kisacasi ben zaten takıntı lı biriyim yaz tatilini ailemle Geçiriyorum ama bu tatil değil zehir ya Çaydanlığı döktüm diye demediğini bırak madı insan değil miyim ben ya artık bende kendime inanmıyorum işe gitmek istiyorum vazgeçtim ders çalışmam lazım istek yok o kadar çok tekrarladı ki artık bende ben salagim yapamam zaten diyorum cidden ya kötü bir nokta ya geldim cidden adam bana herkesi savunuyor ya beni ne belledi bilmiyorum annemde beni kotuluyor kucuk kardeşlerim artık bana salak deme curretini gösteriyor artık bu ailede bana kullanılan ortak laf (babam sağolsun) bu dünya danda nefret ediyorum ya öf her an geçmişi düşünüyorum aa kesin şuradada rezil olmusumdur diyip onu düşünüyorum ya

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• okumaya üşendim offf :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ergenler basmış burayı. Hangi kafayı yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...