Pavyona gidenler bilgisi olanlarr?

arkadaşlarım istedi lakin gitmedim. para için her haltı yapan kaşarlanmış kadınlar, seni kerizlemek isteyen garsonlar falan... hiçbir değeri olmayan kadınlarla zaman geçirmek için 500 lira hesap ödemek saçma geliyor. ben mi yanlış düşünüyorum? yoksa doğrusu bu mu? burada çalışan garsonlar nasıl çalışıyor onu da anlamış değilim

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğru düşünüyorsun.

0|1
    0|0
    • dimi ya kendini geliştirip dil öğrenmek sevmek aşık olmak gezmek sinemaya gitmek yürüyüş yapmak spor yapmak varken ne bu yani

• 3ay

Teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• Sacma tabi bir kere olsun bar disko pavyon falan gitmemisimdir

0|1
    0|0
    • dimi ya buraya gidenler neyin kafasını yaşıyor anlamadım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Pavyonda kadınlar her şeyi yapmıyor genelde konsomatrisler olur orda ve her şey çok pahalıdır bira dışarda 5 tl ise orda 30 tl dir genelde +30 yaş takılır zaten arabesk parçalar çalar

0|0
    0|0
    • işte bizim sazanlarda takılıyor sanki bir halt varmış gibi. herşeyi yapan dediğim şu:kadınla dans etmek istesen 30 tl onda da 15-20 dakika bekliyormuşsun sıranın sana gelmesini sanki belediye doğalgaz kuyruğu var. içki ısmarlıyorsun kaşarlanmış kadına o ayrı para yani seni soymak için hertürlü k. hpeliği yapıyorlar

• kanka musunuz oğlum? Genç adam pavyona gider mi?

0|0
    0|0
    • anlamadım? ben gitmiyorum ki arkadaşlarım gidiyor ankaralılar ya hani ankaralı pavyona gider kadınları izler mantığı. ben sevmeyi aşık olmayı gezip tozmayı spor yapmayı mantıklı buluyorum

• ha amaç kız bulmaksa daha nezih ortam olan cluba gidersin ortalama bir tiple gayet rahat bulursun ya da barda tanışırsın pavyon nedir

• Aynen pavyon boş adam işi.

Yükleniyor...