Giyim Dış Görünüş Önemli mi Sizce?

Karşındaki İnsanın giyimi ve dış görünüşü ister istemez etkilermi sizi yoksa bu tip şeylere önem vermez misiniz? bakıyorum millete şu giysim 300 tl bu ayakkabım 500 tl çok mu önemli bu klişeler... özellikle kızlar size soruyorum erkeklerde giyime kuşama bakıma dikkat eder misiniz?

Güncellemeler:
hımm.. o zaman anladığım pahalılık önemli değil ama uyumlu giyinmek temiz olmak olay bundan ibaret yani.. salaş olmıcaksın.. ama ben bunu seviyorum yahu dağınıklık salaş savruk giyinmek bu benim hoşuma gidiyor... değişik düşünceler...

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• Devir ye kürküm yee devri olmuş, kıyafetde temiz renk uyumu oldukdan sonra, markaymış yok fiyatıymış bana çocukca yarış geliyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tisorte 300-500 veren bunu gectim100 tl veren bile kesin olarak m. aldir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ayakkabısına bluzuna kaç yüz tl verdiği beni alakadar etmez. Pazardan totalde 80 liraya şekil olabilen adamlar biliyorum ben. Olay tamamen zevk ve uydurabilme.

0|1
    0|0
  • ben kesinlikle dikkat etmem önemli olan beni bir topluluk içerisinde el üstünde tutsun birbirimize saygımız olsun beni önemsetsin özellikle ailesine beni bikere kötülerse ayak altına almış olur çünki ve bu böyle gider ne giydiği önemli değil temiz giyinsin yeter ve beni aşağılayacak tek hareket yapmasın

0|1
    0|0
  • Benim için çok önemli.

0|1
    0|0
  • Dikkat ediyorum. Ama illa pahalı giyinmesine veya moda dergilerinden fırlamış gibi olmasına gerek yok. Uyumlu giyinsin kıro bir tarzı olmasın yeterli

0|1
    0|0
  • Kimisi için önemli kismisi başka şeyler arar

0|1
    0|0
  • O kadar pahalı bir mevla olmak zorunda mı? 20,50'ye de kendini gösterip, kaliteli takılan arkadaşlarda var. Hayır. Uyumuna dikkat ediyorum genelde.

0|1
    0|0
  • giyim kuşam önemlidir ama bunun kıyafetlerin fiyatıyla bir ilgisi yoktur. adam cool giyinmesini bilecek. yok 500 tl lik ayakkabıyla daha yakışıklı duruyor diye bir şey olmaz. oturaklı giyinecek

0|1
    0|0
  • Pahali marka giyinmesi baska ozenli olmasi baska. Madka olup olmadigina bakmam ama ozenli giyinmesi onemli

0|1
    0|0
  • Markasina degil ama temizlik acisindan cok dikkat ederim bide ucuz fiyatlarla da şık olunabilir. Ama ayakkabi takıntım var. Cok temiz ve marka olmali

0|1
    0|0
  • marka falan olarak değilde giydiğini kendine yakıştırıyorsan çoğu insan daha çok veriyor.

0|1
    0|0
    • daha çok veriyor derken

• işte bende ondan bahsediyorum... dağınık giyinmeyi uyumsuz olmayı seviyorum böyle hoşuma gidiyor bilmiyorum... çok dikkat çekici değil tabiki.. ama bakıyorum etrafta sürekli aynı tipler tek tip model gibi hepsi aynı olmuş ben sevmiyorm öyle

• aynen demek ki böyle insanlar da varmış çok sevindim :)

• Çok dikkat ederim.

0|1
    0|0
  • Paçoz olmasın yeterki. bir tişört bir pantolon uydursun o kadar

0|1
    0|0
  • Markası önemli değil. Uyumlu ve temiz duzgun giyin yeter

0|1
    0|0
  • Temiz giyinsin yeter

0|1
    0|0
  • Tabiiii onemli temiz duzenli uyumlu olmali giyimi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yorumları okumaya geldim. Ben de uyumlu veya özenli giyinmekten kastın ne olduğu merak ediyorum.

0|1
    0|0
  • Tabi ki önemli, her zaman "Sanki senin için önemli birisiyle karşılaşacakmışsın" gibi giyin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...