Bu sitedeki bazi insanlar neden bu kadar igrenc?

Herkes kendi ozelestirisi yapmalari lazim ama bu tip insanlarda o kabileyet olmadigi icin onlara bir elestiri yapmak istiyorum.

Burda cok erkek var sirf bel alti icin bulunan ve cogu potansiyel disarda tacizci... sorularda kendilerini direk belli ediyorlar ama hic birsey yapan yok. Yani burasi oyle bir site ise birsey demiyecem uyeligimi iptal edip giderim ama burasi oyle bir yer degil.

Sonra birde bu tip kizlar var ve beni uzen tarafda iclerine bazi "kapali" olanlar. Yani o kadar igrenc mide bulandirici ki bazi kizlar nasil evlenmekden soguyorsa bende ayni sekilde soguyorum bu devirde insan kime guvenecegi sasiriyor cunki cok iki yuzlu kisiler var.

Gercekten anlamiyorum... yani birisinle fiziki bir temasda bulunmak kotu bir sey degil ama herseyin bir adabi var eger hormonlari kontrol edemiyorsan kendini duzeltmekdense baska insanlarin gunaha neden girersin. Neden baska insanlarin psikolojileriyle oynarsin. Sonra birde niye namuslu ayagina yatarlar.

Bizzat tanidigim kizlar var bel alti konusmaya calisan ve ne kadar karatersiz oldugunu gosteren... ilerde bu toplumdan birisiyle evlenecegim dusununce uzuluyorum...

Güncellemeler:
Guncel

1|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 sorun kapanacak (kapanmazsa buradayım 😂)
    2 eleştiri için teşekkürler ama herkes kendine yapıyor ne yapıyorsa
    3 her haltı yiyip temiz birisi gibi davrananlardan bende haz etmem
    4 cok dusunmemelisin, amaan bana ne demek lazim :)

0|0
    0|0
    • 1 sorum kapanirsa kapansik cinsellik icierikden daha cok toplum ahlakindan bahsediyorum
      2 hayir ilerde bir erkek kizina tecavuz ederse bunu diyecekmisini merak ediyorum
      3 Ben hic haz etmem!
      4 ben dusunmiyeceksem sen dusunmeyeceksen kim dusunecek... toplum olarak anlayis seviyemiz sifir...

• Tabi
      Hep söylerim ahlak yasası
      Kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma, altın kuralın çeşitlemeleri sadece bizde değil başka birçok dinsel gelenekte mevcuttur. Ama şu an bencil insanların bencilliklerini konuşmam onlardan birşey eksiltip azalmıyor, bu konuyu sonra da konuşabiliriz bu gunluk benden bu kadar dostum :) iyi geceler

• Evet demek istedigim bu ahlak yasasi.. ne tur inanca sahipsin bilmiyorum ama Islam'in tarihine bakinca zaten ana dinler olarak hristiyanlik ve museviligi ele alir. Kuran'da bizzat yer verir. Yani bir yerde update olarak dusun, veya insanlarin yobazlasip Allah in gonderidigi kitabi gonderdigi kitabi degistirdikleri icin degistirilmesi imkansiz Kuran'i gonderip tum insanliga ders vermesi gibi. Dedigin gibi her dinin temelinde ahlak vardir cunki insanligi iceren birseydir.

Insanlarin bencilliginde bile bizim cikaracagimiz dersler vardir belki... onlardan birsey eksilmeye bilir dogru ama kendimeze birseyler katabiliriz bence :) dogru epey uzattim kusura bakma iyi geceler.

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeyi düşünüyorsan bazı konulardan uzak dur evlilik hayal olur soruları sorunları okudukça

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı görüşlerime bel altı yorum atanlara gerekli cevabı yapıştırdığımda , ne alaka ben öyle demek istemedim fesat mısın tepkisi yediğim için bazılarına susmak gerekiyor sinir yükseliyor çünkü , onun haricinde haklısın +1

0|0
    0|0
    • yok zaten ben susuyorum yani herkesin yaptigi kendine... ama hakli olmak kimseye birsey kazandirmiyorki tartisilmasi lazim cunki mantiken belli zararlari var bunun toplum olarak. Sonra haberlerde goruyoruz. Herkes is isden gectikden sonra birden namuslu kesilince ne fayda... olan oldu. Dedigin gibi genelde bu tip insanlar namuslu kesilirler karsidakini hemen suclamaya kalkarlar. Bilmiyorum ben kafama cok takiyorum belki ama ilersi icin dusunce korkunc esim boyle bir devirde ailesi tarafindan nasil yetistirilimis cocuklarim bunlardan nasil uzak durmasini sagliyacagim. Insani dusunduyor. Guvensizlik hat safa.

• Rica ederim konu uzasa uzar ama uzatmayalım dediğin gibi fikirlerimiz eş değer sayılır kendine dikkat et umarım karşına hakettiğin bişr çıkar ✌🏽️

• Sagol sende kendine dikkat et, umarim seninde karsina hakketigin es cikar.

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evlenmezsin olur biter aga yani yapacak bir şey yok. milletçe iğrenç insanlarız...

0|0
    0|0
    • yazik sonra bu millet canakkalede kazandik der kahramanlik hikayeleri dillerden dusmez... oysa biz kaybettik hemde en agir sekilde toplum ahlakimizi kaybederek.

• Allah türkü yaratarak en büyük darbeyi vurmuş zaten...

• cok sacma konusuyorsun bence... darbeyi vuranlar baskalari git 1900'ler kimler "turk"lugu yapilandirmis bir bak. Allah'in yarattigi Turk Allah yolunda gidip Istanbul'u fethetti. Tarih... bizi yakin yalan yanlis tarihle poh pohladilar... Surekli poh poh lananlarin bir taraflari kalkar bizim milletimizde bu durumda... git bir dis dunya'ya bak cogu bizi kendilerini begenmis egoist insanlar olarak goruyor bu asiri gereksiz duygusal vatanseverlik yasantimizi. Toplum olarak mantikdan cok uzagiz... asiri bos duygusalligimiz var. Oysa birde mantikli olsak o 1071 deki Turk ruhu geri donecek.

Yükleniyor...