Nasıl bir aileniz var? Hayatınızdan memnun musunuz? Hakettiğiniz bir hayatı mı yaşıyorsunuz?

Şahsen ben hayatımdan memnun değilim. Haketmediğim bir hayatı yaşıyom. Benim başıma gelenler 15 temmuz gecesi Türkiyenin başına gelmedi :-D Bana hayat hergün darbe yapıyor :-D Benim gibi beyfendi, asil, milliyetçi, ahlaklı birinin hiç sevgilisi olmadı. Tüm kızlardan gıcik aliyom. Yolda bana bakanlarada seryt bakıyom. Halbuki ben bir kiza çok iyi davranirdim. Benim ilgi alanım yatırım, dolar, borsa vb vb :) Aynı darendelili somuncu baba, konyalı mevlana gibiyim. Hayatta her türlü aciyi tatdim :-D en sonda darbeyi borsadan yiyordum ucuz kurtuldum. Benim babam imamhatipli ama yobybaz değil. Muhafazakar ama. Ben ise muhafazakar, dindar değilim. Laik, modern milliyetciyim. Ezan okununca mecburiyetten toplanirim Hz. Mete için :-D halbuki yatmayı severim ezan okunsa dahi. Hz. Meteyle münakasaya girmemek icin 2 dakka otururum koltukta. :-D yoksa ezan icin değil. Yobybaz, kyro, arabesk dinleyen bir kardesim var. Annemde idare eder. Bazen feto gibi sapitiyo ama :-D dindar biri değilim. Ama solcu alevylere inat akpye seve sevede oylar atan böyle bir ib. eyim ben :-D Yabancı bir kizla evlencem. ;)

• Memnunum
    48% (10)67% (6)53% (16)Oy Ver
  • Degilim
    52% (11)33% (3)47% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Türkiyedeki kizlarin %95 i apytl. ;) serserilere, kyrolara, çommarlara pas verirler. Bana bakan kizada cok sert bakarim yolda. Artik kizlara feto gibiyim :) akplileride akpyide cok sevmem. Tam bir azili Türk milliyetcisiyim. Ama laik, modern biriyim. Dindar hic degilim. Ama 4 oyumdan 3 nü akpye attim. Solcu aleviylerden dolayi. Boyle biriyim ben.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Memnunum şimdilik 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir modelsin anlamadım ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1