YATIRIM İYİ PARA KAZANIRMIYIZ YARDIM LÜTFEN?

Arkadaşlar merhaba size bir şey soracaktım şimdi benm okulam yatrım olsun diye biz1 tane taksi satın aldık baya da pahalıya mal oldu ama baya baya yani 2 evimiz vardı şimdi oturduğumuz diğeri yazlık olan babm dediki yazlığa bgitmiyoruz zaten gitikimi tatile gidiyouz diye yazlığımzı satık birikimizle taksi satın aldık taksicini kazancı iyimidir en azından sürekli para getiriyor diye böyle bir şey yaptık sizce aylık ne akdar gelir satıgımız eve ve paraya değermi bu arada İzmir gibi bir şehirde yaşıyorum baya bir turustik çeşme alaçatı vsvs ne dersiniz iyi kaznaçlı olurmu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Taksi dediğin plaka mı?

0|0
    0|0
    • yok tamamen kendisini satın aldık

• Hataa. Kazanırsınızda 2 senede taksi parasını çıkarırsınız anca. Plaka taksicilerin olduğu ve bağlandığı yerin tümüne denir. Dolmuş duraklar gibi 5 trilyon hiçbişey yani satın alamazsın zenginlik demek.

• Ben pek bu konulardan anlamıyorum tek bildiğim şu anda bir taksi satın almış olduğumuz 2 tanede şöför ayaraldı babam kendi kulanmicak emekli belki çok osnralrda olabilir ama kendisi kulanicak taksiyi

• ÇOOOOOOOOOOOOK GETİRİR

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...