Bana neden Satanist oldun diye soranlara soruyorum dinde zorlama olduğu halde neden hala Müslümansınız?

Dinde zorlama olduğu için İslam dininden vazgeçtim.

Güncellemeler:
"Kim dinini değiştirirse onu öldürün" [el-Buhârî, es-Sahîh, Cihâd, 149; Ebû Dâvûd, es-Sünen, Hudûd, 1; et-Tirmizî, es-Sünen, Hudûd, 20; İbnu Mâce, es-Sünen, Hudûd, 2.]
"Fitne (kâfirlik) kalmayıp, yalnız allahın dini (islamiyet) ortada kalana kadar onlarla ( kâfirlerle) savaşın. Eğer vazgeçerlerse (kâfirlikten vazgeçip islam olurlarsa) sataşmayın” Bakara Suresi 191. ayet"

2|1
16|18

En İyi Kız Görüşü

• İslamda da zorlama yok arkadaşım :/ ama dine davet etme kısmında beni öldürme derecesine gelenler olmuyor değil.

1|2
    0|0
    • Dinden çıkan öldürülüyor

• Bence ifade etmek istediğin benimkiyle muhtemelen aynı ama yanlış ifade etmişsin.

• "Kim dinini değiştirirse onu öldürün" [el-Buhârî, es-Sahîh, Cihâd, 149; Ebû Dâvûd, es-Sünen, Hudûd, 1; et-Tirmizî, es-Sünen, Hudûd, 20; İbnu Mâce, es-Sünen, Hudûd, 2.]

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Siz Müslüman olmayanlar neden sürekli İslamı ve Müslümanları eleştiriyorsunuz dönüp kendi işinize bakın 😂😂

2|3
    3|3
    • Siz Müslümanlar neden sürekli Müslüman olmayanları eleştiriyorsunuz dönüp kendi işinize bakın 😹

• Ben eleştirmiyorum 😂

• Facebook da yüzlerce ateist sayfaları var ama eleştirdikleri tek din islam çünkü o kadar kusursuz ki kusur aramakla uğraşıyorlar inanmıyorsan inanana saygılı olucaksın bu amiplerde öyle birşey yok inananada hakaret ediyorlar..

• Çünkü din esitsizlik, saçmalık ve mantıksızlıkla doludur. Insana saygı sevgiyi emreder fakat müslümanlar basta ateiste, hristiyana, sanatistlere saygılı olmazlar. Onlar için sadece kendileri akıllıdır. Din de zorlama yoktur saçmalıgı islamda zorlama yoktur ayetiyle dinin sözde hoşgörüye dayandıgını belirtmek için vardır. "Fitne (kâfirlik) kalmayıp, yalnız allahın dini (islamiyet) ortada kalana kadar onlarla ( kâfirlerle) savaşın. Eğer vazgeçerlerse (kâfirlikten vazgeçip islam olurlarsa) sataşmayın” Bakara Suresi 191. ayet" Bu hoşgörü degil, islama zorlamadır. İslam dini yasaklarla doludur! Müslümanlar kendisinden baskasını da sevmez. Biz ateistleri, sadistleri vs insandan görmez. Müslümanlara ülkenin kapısını açar, hristiyan, yahudi ölünde saz çalıp oynar. Böyle cennete girecekler (!)

1|2
    1|0
  • Deist olarak tartışmanın hakemi ilan ediyorum kendimi.

0|2
    0|0
  • Dinde zorlama var diye illa şeytana mı tapinmak gerek?

1|0
    0|3
  • (Kafirun 6):“Sizin dininiz size, benim dinim de banadır.” Bu da Kur'an dan bir parça cımbızla kelimeleri seçilerek içerigine hakim olmadığın hadisleri kendine göre yorumlaman ne kadar doğru sence? söylediğin hadisin savaş zamanında din değiştirip düşmanlık edenler için belirtilmiş olması ihtimali de var hiç düşündün mü? Dini seçerken zorlama yoktur dinde zorlama vardır. Dinde diyorum dikkatini çekerim islamda demiyorum her dine girdiğinde uyman gereken kuralları vardır her dinin buyrukları vardır sen o buyruklara ayak uydurabiliyorsan o dini seçersin kimse de asıp kesmez seni neden bu dini seçtin diye.

0|0
    0|2
  • Dinde zorlama yoktyr sen yazilana çizilene bakma herkes inanç ve düşncesinde özgürdür benim ailem müslüman arap , ama ben agnostiğm çünkü inancım hislerim düşüncem bu ve kimse bunun icn beni öldürmedi öldüremezde zira bunu sorgulamak ya da yargılamak kimsenin haddi değil özetle ister satanist ol ister ateist ister narsist ne istersen ol ama olurken eleştirme hic bir dini bir fetva yazarak dúşünceni savunma boşuna sen kendi inancnla ilgilen bırak kim ne istiyorsa düşnsn

0|0
    0|2

• "Kim dinini değiştirirse onu öldürün" [el-Buhârî, es-Sahîh, Cihâd, 149; Ebû Dâvûd, es-Sünen, Hudûd, 1; et-Tirmizî, es-Sünen, Hudûd, 20; İbnu Mâce, es-Sünen, Hudûd, 2.]

• Şu an sadece saçmalıyorsun biri bsy demiş diye kesin gözüyle bakıyorsun ya bu nasıl mantk sen her okudğna inanıyorsan git kur an oku şizofren

• 1|0
    0|4
  • Gerçekten çok mantıklı bir sebep.

0|2
    0|0
  • Dinde zorlama olsaydı ateist olamazdın zaten!
    Demek ki herkes istediği şeye inana biliyor bu dünyada yaşadıkça!!

1|0
    1|2
  • Allah canini almasin, ola ola satanistmi gördün. Seytani görsen kosa kosa kacarsin, nie böyle bise yaptin cocugum. Neyse allah akil fikir versin diyelim sana

2|0
    1|2
  • Yoooo herşeye saygı duyuyorum da satanistlik çok saçma yaa daha ciddi bir din bulamadın mı paganizm bile olabilir ama satanizm bir gülesim geliyor yani

1|0
    0|2
  • Satanistliğin sebebi bu olamaz yanliz sadece psikolojik sorunlari olan bunu tercih eder dikkat cekmek filan istiyosun sanirim

0|0
    0|2

• Müslümanlar Satanistleri milyon katı insan öldürüyor

• Bak dinimi korumaya kalkismicam senin gorusunede saygim var sadece insan olduruyolar diğe din değistiriyosun ve daha cok olume sebeb olan dine geçiyosun mesala desenki hırıstiyan oldum veya ataist oldum anlarim ama senki çelisli değilmi

• Ne olursan ol bana ne

0|0
    0|3
  • İslamdan vazgeçtin madem neden hala eleştiriyorsun..

0|0
    1|2
  • Dinde zorlamami varmis, nerde kuzum? Nasil zorlama?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir şey diyemem senin bileceğin iş :) kimse kimseye karışamaz

0|2
    0|0
  • İslamda zorlama yok. Yalnızca yapmadığın şeyler için yanıcaksın diyor o kadar. Garip bir durum. Ya dediklerimi yaparsın ya yanarsın demek zorlama değilde başka birşeye giriyor / neyse..

1|2
    0|0
  • Din de zorlama yok ki hem olabilirsin iyi biriysen kimseye zararin yoksa 😊

0|2
    0|0
  • dinde zorlama yoktur inancımıza göre bazı şeyler yanlıştır o yanlış olan şeylerin cezası öbür tarafta vardır burda yok şimdi sen şeytana tapıyon diye seni geberticek değilim özgürsün istersen köpeğe tap banane

1|0
    0|2

• şeriatla yönetilen ülkelerde yapılır bunu devlet yapar bir nevi hukuk kurallları gibi birşey müslümanlara göre senin iyiliğin içindir bu bizim devletimizde bu yok şeriatla yönetilen yerde olabilir şeriatta allahın kuralları esas alınarak (insanların) oluşturduğu bir yönetim şeklidir

• Dinde zorlama yok İstediğin gibi yaşamak ta özgürsün illa inanacaksın denmiyor.
    Nasıl ki para kazanmak için çalışmazsan aç kalacağın gibi kendin için yapıyorsun sonuçta.

0|0
    0|2

• Yazmaya mecalim de yok vaktim de. şu video yu izlersen yanıt bulursun bazı şeyler günümüze kopyala yapıştır ya da yanlış tercümeler ile yanlış hallerde karşımıza çıkıyor artık. o yüzden kaynağını buluğ doğru tercüme etmek gerek.
      www.youtube.com/watch

• Dinde zorlama yok uydurma hadislerdeki mürtedi kastediyorsun sanirim

0|2
    0|0
  • Müslüman değilim neden şeytan peki?

0|0
    0|2
  • dinde zorlama yoktur namaz kılmıyan oruc tutmıyan zina yapcak alkol içicek kötülük yapıcak müslüman oldugu için cenneti garantilicek böyle bir allaha inanmıyorum acık ve net

0|0
    0|2
  • Tanrı yoksa kotulukte yok

0|0
    0|2
  • uyduruk bir hadis paylaşmışsın qnq öyle bir şey yok mezheplere göre yargılama dini :D

0|0
    0|2
  • Merak ediyorum neden, çok araştırma yapmış ergenler ateist olup, yaş ilerledikçe imana geliyorlar?

0|0
    0|2
  • Dinde zorlama yok amip seni..

0|0
    0|2
  • Ateist olursun hristiyan olursun anlarımda satanist ne 😀
    İslam herşeyiyle güzel

0|0
    0|2
  • Dinde zorlama yokdur dendiği içinmi bu kadar rahatsın

0|0
    0|2
  • Zorlandigi icin mi insanlar müslüman bu onların secimi mal misin 😄

0|0
    0|2
  • Islam dininde zorlama uyoktur lafini gayri muslimler bile bilir adam ne diyo yaa komoksin tamam valla tamam 😃😃😃😄

0|0
    0|2

• Her insan islamiye

• Ti 10 numara yasamiyor buni bil ulkemiz islami yasanacak bir ulke

• Kanka kedi kesiyon mu

0|0
    0|2
Yükleniyor...