Evlilikler sözleşmeli olsa nasıl olur?

Mesela 5 yıl-10 yıl bir süre koyulsa. İnsanlar eşini kaybetmemek için daha düzgün insanlar olmaz mı?
Aldatma oranı azalır, evlerde huzur daha hakim olur.

2|0
21|6

En İyi Kız Görüşü

• Mesela sözleşmede ölene kadar aldatmamak olabilir. Süreli istemem ben hiç aldatmasın yalan konuşmasın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk okuyuşta irite edici geliyor ama; olacak çocukların hali de sözleşme bitimine eklenirse, tadından yenmez.

Ha, hoş ben evlilik düşünmüyorum ama; günümüz evlilikleri böyle değil mi zaten boşanmaya kadar geçen evlilik sürelerine bakınca, bunu sadece kabullenmiş olacaksınız peşinen...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Belki haklı olabilirsin ama düşünsene zenginsin. Evlendin. Sevdiğin aşık olduğun kadın / erkek yanında. Yatıp kalkıyorsun. bir yastık bir hayat bir masa bir yatak. Ortaksınız. Yaşamı paylaşıyorsunuz... Benim neyim varsa onun değil midir. Sözleşme ile onu belli bir çemberin dışında tutmak gibi bir hakaret... Şahsen imzalamam ve dünya zengini de olsam sözleşme yapmam. Zaten gidecek olursa , Ada'm gibi bir donla çıkar gider. Ada'm değilse de kaybettiklerim tecrübedir..

1|0
    0|0
  • Mantıklı bence de yapılmalı

0|1
    0|0
  • Hatta 2 yıl olsun.
    Şahsen evlenmeyi düşünmüyorum. Ama anlaşmalı, çocuksuz bikaç yıl tadına bakabilirim

0|1
    0|0
  • Yok aldatmak isteyen hertürlü yapar sözleşme filan fıss.
    Biten bi'şeyi canlandırmak zor.
    O yüzden emin olduklarınla çıkılmalı o yola.

0|0
    0|0
  • Bu çok saçma değil mi? Isteyen istediği zaman boşanır zaten. 1 yıl sonra otomatik nikah gitmesi riskli bisey ben olsam ne evlenirim ne cocuk yaparım. Zaten nikah gidince eşinin ustunde hak bile talep edemezsin tazminat, nafaka?

0|0
    0|0
    • işiniz gücünüz nafaka

• 2 yıl evli kalmak için hiç o topa girmem başta bu sefer bu durumu kullanmaya ve suistimal et eye kalkan bir suru erkek olacak. Sen desene ilişki icin evlenip sonra bosanma olsun diye niye uzatiyorsun ki. Sen muta nikahiyla yürü bence.

• sen nokta atışı yapacaksın,
      çok yakışıklı, düzgün karakterli, utangaç, masum, sadık, variyetli, penisi 25 cm olan bir koca bulacaksın. o zaman görüşürüz

• Süre falan istemem ben😀

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Bana göre saçma olur.

0|0
    0|0
    • Ne sebepten?

• profesyonel olmak lazım. güvenip evlenince ne oluyor sanki

• Her evlilik aynı değil. Profesyonellik kariyerde gerekli. İş bir kariyer değil. Master kadın ya da master koca diye bir şey yok. Güven yoksa anlaşmalı da olsa gereksiz.

• bence çok saçma olur

0|0
    0|0
  • Pek akıllıca bişey olmaz kanımca

0|0
    0|0
  • Hic sanmam. Ama sen dene belki ise yarar.

0|0
    0|0
  • Olmasın bence..

0|0
    0|0
  • Evlilikte para olayı açılmamalıdır kesinlikle. O yüzden çoook karşıyım

0|0
    0|0
  • Ayrılırken pembe dantelli sütyenimi mi isteyecek ne sözleşmesi yahu 😂

0|0
    0|0
  • Bence Cok mantıklı degil. Sözleşmeli olmayan evliliklerde de ilişki düzgün gitmeyince boşanma davası açabilirler

0|0
    0|0
  • 5 10 yıllık eşine sadakat besleyen olmaz bence aksine bugün var yarın yok der kafasına göre davranır

0|0
    0|0
  • İçinde şeytan varsa yapan yine yapar şözleşme falan kâr etmez

0|0
    0|0
  • çok saçma bence

0|0
    0|0
  • Bu çok aşağılayıcı ve saçma. Ne o öyle muta gibi?

0|0
    0|0
  • Ne kadar guzel bir fikir. Dimi ama? Kaybetme korkusu. bir de nasilsa biticek. hadi bunu da gecelim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi fikir 5 yıl sonra isteyen tekrar sözleşebilir istemeyen ayrılır süper demi

0|1
    0|0
  • Saçmaliktan başka birsey olmaz
    Sozleşme suresi dolunca ayrilin ondan sonra baska biriyle sözleşme imzalayin 5 sene sonra tekrar eski sozleşmeligi oldugunuza geri donun senin bu dedigin aldatmalari resmiyete dokmekten baska bir ise yaramaz

0|0
    0|0
  • Bana uyar... hatta 2 yıla indirilsin... İki yılda bir başka kadın olsun istiyorum.

0|0
    0|0
  • Dinen yasak bir şey

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...