Ezilmek mi yalnız kalmak mı?

Siz olsaydınız, düşünün ki sınıf gruplasmalarin olduğu bir yer ve zar zor bir gruba dahil oldunuz yalnız kalmamak için fakat bu grupta seni eziyorlar diken üstünde hissediyorsun. Napardiniz? Gruptan ayrılıp yalnız mi kalırdınız yoksa diken üstünde olduğunuzu bile bile o insanların yanında kalır miydiniz?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• ezilmemek tercih ederdim yalnızlığa alışıgım nasılsa asla kendimi küçük düşüremem gerekirse yalnızları oynarım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken dediğin şeyi yaşadım arkadaş grubumda herkesin iyiliğini düşünen biriyken onlar iyi niyetimi kullanıp laf sokarlardı onların hiç hoşuna gitmeyecek bir şey yaptım ve yalnız takıldım ki keşke baştan hiç onlara karışmasaymışım derim hep. okul bitince baktım ki kendi aralarında bölünmüşler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ezildikce guclendim pampa

1|0
    0|0
  • Kafaya takma ezmeye çalışanlar birşey söyleyince hehe de geç ben öyle yaptım artık sıkıntı yok 😀👍🏻

1|0
    0|0
  • Bence tek kal

1|0
    0|0
  • Tavsiye istiyorsan eğer, yalnız olmak daha iyi. Tek takıl. Bir şey kaybetmezsin inan.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...