Bu tarz şeylerde parmağı olan erkekler, niye böylesiniz? Ne elde etmeye çalışıyorsunuz?

Bakın günaydın mesajının altına malınızı atıyorsunuz diye uzaylılar pas vermiyor bizlere.. :D
Şaka bir kenara beyler malınızı görünce bir kızın oha ya sevişelim diyip adres mi vermesini bekliyorsunuz? Cidden öyle bir beklenti var mı yani? 😂 Üstelik 15 yaşındaki kızlara bile aynı muameleyi yapıyorsunuz?
Rusların Facebook ile arası yok diye anne tarafımla sosyal medya üzerinden iletişime geçebilmek için Rus sitelerine üye olmuştum zamanında. Oradan Rus çocuk/kız fark etmeden düşürmeye çalışan o kadar Türk ve Azeri var ki insan aldığı o mesajlardan sonra tanıştığı her adamla ilgili ulan acaba bu da öyle midir diye düşünüyor. Barzoluğun da bir gururu olmalı!
Bu konuda mantıklı bir argüman yapın. Canına tak edenlerden biri olarak cidden merak ediyorum neden?
Bu tarz şeylerde parmağı olan erkekler, niye böylesiniz? Ne elde etmeye çalışıyorsunuz?

Bu da malını atanlardan sadece

0|2
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın fazla söze ne hacet :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Döşlerini mi

1|0
    0|0
    • Yaratıcıklıkta sınır tanımıyorlar. İçinde "safra power" geçen bir şiir göndereni bile var

• O da olabilir tabi de üzüldüm cidden senin adına 😅

• Sağ olasın 😅

• Ulan bnde kendimi sapık bilirdim onların tirnagi olamamisim be daha 😊

1|0
    0|0
  • Abazan yaratıklar her yerde...
    İşin kötü tarafı, böyle yaratıklar yüzünden,
    sanaldaki her erkeğin aynı sanılması.

Öyle yaratıkları engelle gitsin...

0|0
    0|0
  • Yuh be arkadaş sikkafalı çokmuş. Yazık ulan. prostat olun emi

1|0
    0|0
    • Kankalarınızı kardeşlerinizi bir takibe alın varsa böyle zevkleri olan iki vurun "kafalarına" işe yarat belki :Dd

• TM ;):) olmazsa prostat ederim işkence ederm

• Olesine atiyoz

0|0
    0|0
  • engellersin olur bitee

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...