Kadınlar erkekler içinmi giyinir? yoksa diğer kadınlar ile rekabet içinmi?

Dikkat ediyorum da kızlar yolda birbirlerini baştan aşağı öyle bir süzüyorlar ki, hatta arkadan dönüp bakıp yorumda yapıyorlar kıyafetlere, makyaja, saça falan. Merak ettiğim tüm bu kıyafet , süs bakım gerçekten karşı cins için mi? yoksa hemcinsleriniz arası gizli bir yarış var da, biz kendi kendimize gelin güvey mi oluyoruz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Güzel soru cidden:) Kendi için giyinir her insan güzel gözükmek ister bunun için elinden geldiğince çabalar yoksa pek rekabetlik bir durum yok aslinda :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında şöyle düşünmemiz gerekiyor sevgili, Tabiatımböyle.
    Özendiğimiz ve özenmedigimiz günler vardır bizim için.
    Bugün kendini iyi hissettiğinde duruşun bakışın ve ojelerin makyajın saç şeklin her şey senin için çok önemlidir.
    Özensiz ve kendimizi iyi hissetmediğimizde sadece sade giyinip çıkıyoruz.
    Kisacasi kendimiz için.
    Aynanın karşısına geçtiğimde kendime hayran olmam gerekiyor eğer keyifli bir günümse. Tabi ki bakar kadınlar da belki erkeklerden çok daha fazla fakat ona kıskançlık diyoruz.
    Benim neden yok?
    Nasıl yakıştırabilmiş ki kendine!
    Ben olsam farklı giyerdim,, ..
    Aa şu kadının üzerinde ki renk bana çok yakışmaz mı?
    Kadınlarla ve bedenlerle işim sabahtan akşama kadar bazı günler duyduğum kıskançlık cümleleri.
    Her kadın girdiği ortamda alımlı olmak ister, fakat bu maalesef ki hasetlenmektir.

0|2
    0|0
  • Gizli rekabet 👍 siz piyonsunuz erkekler. asıl hedef diğer kadınlar 😁

0|2
    0|0
  • Ben sevgilim için giyinirim, ama içimde hep diğer kadınlardan birazda olsa dikkat çekme üstün olma arzusu vardır

0|1
    0|0
  • Önce kadınlar sonra karşımızdaki adam için.

0|1
    0|0
  • Ben kendimi iyi hissetmek için giyiniyorum 😊

0|1
    0|0
  • Kendim için giyiniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ele güne. Güya iyi hissediyorlar. Bizde yedik. Gizli rekabet te var

0|1
    0|0
  • ben buyum , iste bana bak diyen çok fazla kız var cevremde , su nanda kasabadayım ama sehirdekilerin cogu oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...