İnsanları kandırıyor?

Arkadaşlar sokakta kadının biri yanıma geldi çocuğum hasta ilaç almak için param yok dedi ne kadar dedim 50 tl dedi verdim parayi, oraya tekrar gittiğimde aynı kadin yanında çocuğuyla başkalarından da para istiyor, birsey demedim ama insanları dolandiriyor siz olsanız napardiniz?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dilencilere para vermeyi 1999 bıraktım. Karşıma o tarihden bir kacgün önce bir dilenci cıktı para verdim. Geri geldiyimde o dilenci deste deste paraları cıkardı şalvarına koyarken gördüm o gün yemin ettim verdim ama erkeklere bayanlara vermiyorum. camiye veriyorum sende öyle yap

0|0
    0|0
    • Çete oluyor çoğu, yaşlılara veriyorum sadece

• Valla ben yaşlı gencine bile bermiyorum bir ara şarşaflı kapalı sözde kucagında bebek bebetime bir süt parası diye dileniyordu gel acsan yedireyim. cocuguna süt alayım dedim gelmedi. başka zaman yine karşıma cıktı gel apartmanın merdivenlerini sil para vereyim iş vereyim dedim hemen kactı verme vereceksen. allah rızası icin de camilere ver en hayırlısı bu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• böyle insanlara neden inanıp paranı sokağa atıyosun ki böleleri yüzünden gerçekten ihtiyacı olanları ahı gidiyor bide 50tl vermissin bari 1-2 tl falan verseydin merhametli birisin anşıyorum takdir ediyorumda ama genede uyanık olman ve bağısı doğru yerlere yapmakta fayda var

0|0
    0|0
  • bu çocuklar bu ailelerden alınmalı

0|0
    0|0
  • Insan her seferinca acaba dogrumudur diye uzuluyor yardim. ediyor. olsun sen yardimini yap gerisini Allaha birak

0|0
    0|0
  • Sen ver bende verirdim allahla kendi arasında biş sen sevabını aldın

1|0
    0|0
  • Vermezdim dilenci tipinden belli olur zaten

0|0
    0|0
    • Çocuk için verdim bende

• Çocuk bahane acimayacaksin gerçekten Hayır yapacaksan araştır binlerce insan var yardıma muhtaç ama gururlarindan belli etmiyorlar

• Polise verirdim.

0|0
    0|0
  • aynısı benim başımada geldi takip ettim sonra polisi aradım gelip alıp götürdüler bir dahada görmedim civarda

0|0
    0|0
  • Tutar kolundan zabitaya gotururdum ki goturdumde

0|0
    0|0
  • Insanların vicdani ile oynuyor serefszlr vermeyin kimse para falan

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun da çıkarım 50 lira verdinmi?

0|0
    0|0
    • Verdim :D

• iyimiş ya nerdesin? ben de bir anjitasyon yapayım bir 50 lira kopar gönlünden belki :)

• verme bir daha

0|0
    0|0
  • çocuklar ailelerden alınmalı şikayet edilmeli.

0|0
    0|0
  • birden fazla hasta da olabilir olmaybilir de

0|0
    0|0
  • bu kadar saf olma

0|0
    0|0
    • Saf değil de iyi niyetli diyelim :D

• Polisi ara. Gelsinler alsınlar ve yaşadığını aynen anlat.

0|0
    0|0
    • Şimdi orda mıdir bilmiyorum ama

• Bir daha ki gördüğünde ara o zaman.

Kızlar Ne Diyor 2

• safmışsın biraz😂

0|0
    0|0
  • Gider para istediği kadına verme demin benden aldı insanları kandırıyo derdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...