Herkese +1.. Sizce bu insana neden değer veriyorlar?

Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim :)
Arkadaşlar, biz dört eltiyiz. En küçükleri benim :)
Birinci ve ikinci eltimi seviyorum. Çünkü ikisi de iyi insanlar. Ama üçüncü eltimi svmyrm :( Diğer eltilerimde sevmiyorlar onu. Çünkü üç numaralı eltim, bendn bir önceki yani, bencil, menfaatçi, ikiyüzlü, cimri, çirkef, saygısız birisi :(
Evine gdyrz mesela, önümüze kahve, etipuf koyuyor kendisi çağırdığı halde hemde :D
Sürekli laf sokuyor hepimize. İnsanları kullanmayı svyr ama kmse içn yorulmak istemiyor.2. eltimin çocuğuna tokat atmş onun yanında. Böyle aşağılık birisidir kendisi. :(
1. eltimin evine gdp "büyücü"dmş. O eltim, üç numaralı olan yani aile sırlarini anlatti bana. İnsanlari birbirine dşrmeye çalışmak gibi bir özelliği de var yani.
Doğum günü kutlamalarına katılıyoruz. Kendisi eltilerimin çocuklarına çöpe atılack kadar kötü hediyeler alıyor ama o iki eltim ona karsı gayet iyi davranıyorlar. Ona da değer veriyorlar. Köye gttğmzde oturuyor, iş yapmıyor. Üç elti biz çalışıyoruz

Söyler misnz bana bu özelliklere sahip (bencil, pinti, ikiyüzlü, menfaatçi, insanları kullanmayı seven) bir kişi neden saygı görür?
Vallahi kıymetli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim tekrardan Ks ahalisi ;) :)

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle kadınların yanına giderken abdestli git. büyü yaparlar animallah

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...