Bu sitedeki çoğunluğun bir tarafı neden haddinden fazla kalkık?

Muhteşem durumlarda olsanız sanmıyorum ki yazın ortasında bu sitede vakit geçiresiniz. Şahsen ben muhteşem bir durumda olsam bu sitede vakit geçirmem. Birileri kiloluyum diyor aşağılıyorsunuz, birileri zayıfım diyorum onu da aşağılıyorsunuz. Sanal alemin verdiği özgüvenle mi bu kadar rahatsınız merak ediyorum? Normalde yapamadıklarınızı burada yapmış gibi göstererek nasıl bir tatmin elde ediyorsunuz? Yoksa işin benim göremediğim efsunlu bir yönü mü var?

1|2
12|37

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kendinden olmayanı aşagılıyor
    maalesef işin özeti bu..
    netten çıkınca kendi acınası hayatlarının hıncını buradaki insanlardan çıkarıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben daha çok erkeklerin kırıcı olduğunu düşünüyorum. Bana karşı 1-2 kişi oldu ama bazen sorularda görüyorum ve şaşırıyorum. İnsanları yargılayanlar, dalga geçenler, asılanlar, hakaret edenler. Kızlarda da var ama kızlar daha efendi. Erkeklerin görüşü ve kızların görüşü arasında baya üslup farkı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Normalde yapamadıklarını nerden biliyorsun

0|1
    0|0
  • Birini aşağıladığımı sanmıyorum hatta fiziki olarak sorulan sorularda kendimi aşağılamışımdır genelde

0|0
    0|0
  • İnsanların şu kaliteli insan tavırlarına bitiyorum. Kendini bir bok sananlar aslında tam olarak sandıkları şeydirler.

0|0
    0|0
  • Belli başlı birkaç kişi var bahsettiklerini yapan. Genelleme hoş olmamış.

0|0
    0|0
  • Kardeşim öyle kişiler varda cok cok iyi insanlarda var densizler için böyle bir soru sorma bence bir daha cünkü gene anlamayacaklar ben önemsemiyorum öyle sataşan tipleri kendimi biliyorum cunku

0|0
    0|0
  • bize bakmasınlar diye sana b. k atıp dikkatleri senin üzerine çekiyoruz

0|0
    0|0
  • Evet kanks

0|0
    0|0
  • Kızlar öyle ya fazla egolu

0|0
    0|0
  • Adam bodrumda yazliginin bahcesinde salincagina yatmis bir yandan birasini icip bir yandan eglencesine yaziyorsa?

0|0
    0|0
  • güzel tespitler..

0|0
    0|0
  • İmzami atiyorum dediklerine

0|0
    0|0
  • Bu siteyi niye bu kadar ciddiye alıyosun

1|0
    0|0
  • Bu siteyi bu kadar takmayın.

0|0
    0|0
  • çünkü kimse kimseyi görmüyo, araştırıp takacak zahmete girmiyo, yolda görsen suratına sıcmıycağın ya daa evde asosyal takılan embesil kişilikler burda kurt adam- kedi kadın oluyo. herkes kendisi olsa sıkıntı yok aslında

0|0
    0|0
  • belki plajdan yazıyorlar güneşlenirken, ne biliyorsun :D

0|0
    0|0
  • Fazla değer vermiyeceksin :)

0|0
    0|0
  • Neysem oyum..
    Muhteşem durumda mıyım bilmem ama Allaha şükür durumum da iyi.

0|0
    0|0
  • O sürekli gömmeye çalışan insanlarla karşı karşıya gelsen iki kelimeyi yan yana getiremezler merak etme

0|0
    0|0
  • girerken hava basıyolar ondandır

0|0
    0|0
  • ben gotum bile yok :)

0|0
    0|0
  • Dişlerini sorarken göğüslerini ortaya koyanlar dışında aşağılamıyorum.

0|0
    0|0
  • Teşhis cukka tebrik ederim güzel bir konu biz toplum olarak karşı komşuyu köyü veya mahalleyi bile sevmeyen biriyken hakkında hiçbirşey bilmediğimiz birisi hakkında yorum yapma fırsatını kaçırırmıyız.
    Neoldum diyip neolacam demeyen bir topluluk !!

0|0
    0|0
  • İssiz olduğum için burdayım ve hiç öyle şeyler yapmam

0|0
    0|0
  • klavye arkasından atıp tutmak kolay ondandır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın ama bazı paylaşımlar var onlar prim yapmaya çalışıyorlar işte çok gommeyin diyo adam yakışıklı kız güzel falan bende onlara bitiyom

0|0
    0|0
  • Hepsine baktın mı

0|0
    0|0
    • Hepsi demedim?

• İlginç bir düşünce yapınınız var "toplasan 1 saat bulunmamışımdır bu sitede" diyorsun sonra büyük çogunluğun bir yerleri kalkık diye soru soruyorsun o zaman sizin gözlem yeteneğiniz artık boyut aşmış, tebriklerimi sunarım iyi forumlar

• Herhangi bir soruyu açıp söylediklerimi teyit edebilirsiniz bunun için yıllarca durmaya gerek yok. Size de

• Dışarda karşılaşsan iki cümle kuramazlar.. hebele hebele 😄

0|0
    0|0
  • Sadece sosyal hayatta gelemedikleri noktaya bir şekilde gelmeye çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • Bilmeyo

0|0
    0|0
  • senin göremediğin efsunlu yönü var heee

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Muhteşem durumda olsa da takılabilir bence ama insanları aşağılamaları hoş değil.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • bu tür soruları da her gün mutlaka görmeye başladık hayırlısı

0|0
    0|0
  • Çogu kişi olmak isteyipte olamadığı kişi görünümüne bürünmüş şekilde. Çokta fazla takmamak lazım onlar da öyle mutlu olmaya çalışıyolar :))))))))

0|0
    0|0
  • Aman boşver onları sanalda yaşıyolar sadece bir çoğu hayal dünyasında hissediyo kendini acınası bir durum

0|0
    0|0
  • Evet cok kiricilar duygusuz bunlar

0|0
    0|0
  • Aynen öyleler tatlım

0|0
    0|0
  • çivisi çıkmış düzenin , kendini allah sanan gençleri. avuçlarından öptüğüm bir adam var :D

0|0
    0|0
  • 😊 normal hayatta ağız sulandırdıkları şeylere burda burun kıvırıyorlar

0|0
    0|0
  • Haklisin gerçekten. İssiz güçsüzler burda klawye artisligini yapıyor

0|0
    0|0
  • Hilmem yeni geldim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...