'' Sana güveniyorum'' sözü , ''seni seviyorum'' sözünden daha mı değerlidir?

Herkes sevebilir , sevilebilir ama güven kazanmak çok zordur.

'' Sana güveniyorum '' sözü , '' seni seviyorum '' sözünden daha mı değerlidir?

Güncellemeler:
Sorumu da beğenir misiniz polen tohumları?
Sorumu da beğenin polen tohumları !

1|2
17|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Seni seviyorum sözü söylenebilir ama sana güveniyorum sözü denmemelidir. Ne yani tabii güvencen len diye cevap verebilirim :D

1|0
    0|0
    • :D Abi hissettirme anlamında sordum. Bozma şu romantik havamı. Zaten arada bu modda oluyorum :DD

• Y kromozomundan ötürü sapıklık genlerdedir :D

• Yok be :/ :D

• abreklehayat.blogspot.com.tr/.../...venmek-ne.html al bakalım güvenle ilgili düşüncelerimi burda bulabilirsin 😊Müsait bir zamanında 😊

1|0
    0|0
    • Bu ne ya içim karardı :D Bence sen cevabını vermişsin bile yazıda.. Başın beladayken gördüğün kişide rahatlama duyuyorsan , ona güveniyorsundur. O sana destek çıkıyordur. Senin iskeletin gibidir o.

• Ahah blogun adı Melankoli Günlükleri ne bekliyosun 😂😂 Olabilir ama sonu belli 😊

• Tabi ki değerlidir.

1|0
    0|0
  • Güven her daim önemlidir. Karşılıklı olduğu sürece daha bir güzel olur güvendiğim insan sayısı 1 elin parmaklarını geçmez. :)

1|0
    0|0
  • güveni olan insan sever de ama her seven güvenmez güven hissi vermez.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Bir insani sevmek istersen bir sekilde onu sevebilirsin ama bir insana cok guvenmek istesen de o guven vermedikten sonra guvenemezsin.

1|0
    0|0
  • Bana herkes güvenir önemli olan sevgi

1|0
    0|0
  • aynen ne güzel dile getirdin Güvenm kelimesi seni seviyorum kelimesine milyon kere daha doğru dile getirdin... aşk nedir ki GÜVEN kelimeSinin yanında b*** ok yemişşşşş...

1|0
    0|0
  • Benım ıcın ıkısıde bısı ifade etmıor kanks

0|0
    2|1
  • En svdigin yemegi yaptım demesi daha degerli

1|0
    0|0
  • Değeri ölçülemez bir cümle.

1|0
    0|0
  • Evet :D

1|0
    0|0
  • aynen öyle sana güveniyorum daha değerli 😁

1|0
    0|0
  • Sevgiline sana güveniyorum desen tesekkur eder. Seni seviyorum desen bende seni seviyorum der pek fark yokmuymus?

1|0
    0|0
    • Sen öküz gibi gidip '' sana güveniyorum '' dersen , ben teşekkür etmem '' eyvallah karşiim '' derim :D

• Dersin sen hukukcu girl sende var zaten kafada az 😂😂

• :D:DDD Kafada az ne var , beyin mi manyaklık mı şimdi bu önemli bir husus :D

• Oyle aynen

1|0
    0|0
  • Sevgi güvenden geçer güvenmeden sevemezsin ki -,- Güven herşeyden önemlidir

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • ikisi de güvenilir değil

1|0
    0|0