Kaybedilen güven nasıl kazanılır?

Eltim bana çok güvenirdi. Her şeyini paylaşırdı benimle. Öyle ki eşinden tokat yediğini de anlattı bana. Ama artık güvenmiyor sanki bana. Hala bana iyi davranıyor, beni kırmıyor. Bir şey istediğimde yapıyor ama eski güveni kalmamış bana. Onun güvenini nasıl kazanabilirim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bazen bir kisiyi oyle severiz ki onunla konusurken sesindeki ufak bir durgunluk "acaba bir sey mi yaptim ki ona" dusuncesini sokar aklimiza. Sen eltini seviyor ve ona onun guvenini kaybedecek bir sey yapmadigini dusunuyorsan sikinti yok derim. Yine ona eskisi gibi davran, dostlugunuz sursun. :)

1|0
    0|0
    • Eltimle ilgili bir şeyi eşime anlatmştm. Ağzmdan kaçrdm yani. Eşim de gitti annesine söyledi snrm. Kayınvalidemi hiç sevmem ztn

• Oooo anladim. Bu onda bir sarsilmaya sebep olmus olabilir. Zamana birakmak en iyisi olacak galiba. Cunku bir aciklama yapmak isleri daha batirabilir. Belki sorabilirsin durgunsun, bir problem mi var tarzi seyler sorabilirsin

• 3ay

Eig için teşekkürler, :) umarım hee şey yolundadır :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kazanılmaz kanks

0|0
    0|0
  • Tekrar tekrar kaybedilerek

0|0
    1|0
  • güvenini kazanmaya çalışmadan güveneceği biri olarak

0|0
    0|0
  • salla eltini

0|0
    0|0
  • Aranizda ne olduda bu guven bitti. Yaslariniz kac?

0|0
    0|0
    • O 27 yaşında, bense 23 yşndym. Eşime eltimle ilgili bir şeyi ağzmdan kaçırmştm. Eşim büyük ihtimalle , kayınvalideme söyledi. O gündn sonra eltm, her şeyi anlatmıyor bana

• Ne demistinkii... Yani bu denli aranizi bozan seyde ne. Mesela ben esimden yengenle alakali zerre bisi duymak istemem... Anlatir anlatma derim.

• Ne olduki ne dedinki esine... Istersen ozelden yazabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Güven gözden düşen bir yaş gibidir düştüm ü birdaha geri gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...