Görümcem eşini aldatıyor. Bunu söylemeli miyim?

Telefonda mesajlaşmalarını gördüm cinsel konuşmalardı. Ben de numarasını aldım whatsappta arattım. Yaşı çok genç bir çocuk çıktı. Aramadım ama aramayı çok düşündüm.
Şimdi eşime söyleyeyim mi? Göz mü yumayım? Ve nasıl diyeceğim sonuçta telefon bende değil. Çocuğu da var 2 yaşında.

0|1
30|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bence eşine söylemelisin. O da uygun bir dille kardeşine izah eder. Sonuçta siz bir ailesiniz. Ailenizde böyle ahlaksız insanlar olmamalı.

Eşinin kardeşi diye kendini dışarıda görme, senin de kardeşin olabilirdi o. Sen eşine söyle de son karar onun olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bencr karışmamalısın. Sonra senin hakkında her yerde yuvasını yıktığını söyleyecek, senin evliliğinde de huzur kalmayacak.
    Hem belki kocasının haberi var, 3. fantazisi.. Neyse şaka bir yana, bence karışma; hem ispatlayamazsın dediğin gibi, numarayı verwen bak buydu desen de kendi telefonundan mesajı siler çocuğu tembihler, sonuç olarak iftira attığını söyler; sonrssında da bu çocupun numarasını nereden bulduğunu sorsa kalırsın oracıkta öyle.. hiç karışma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Sonuçlarını düşün ona göre hareket et. Bana sorarsan her pislik bir gün mutlaka ortaya çıkar bırak adamın kendi ögrensin ama illa ispitleyeceksen direkt söyleme filmlerdeki gibi bir şekilde adamın ögrenmesini sağla mesela ''Karın seni aldatıyor bir dost''

0|0
    0|0
  • yanlış yaparsınız.. önce görümce ile konuşun güzelce.. neyin ne olduğunu anlayın. ona göre hareket edersiniz.. Tahmin edemiyeceğiniz başka bir şey çıkabilir.. en basit örneği yani bu bir örnek ; görümcenizin eşi iktidarsız olabilir.. başka şeyler olabilir.. bilemezsiniz ki iç dünyalarını..

0|0
    0|0
  • hayir once gorincenle konus. ve duzensiz neler oldugunu bir ogrenmeye calis. zira esiyle arasinda neler yasaniyor sen bilemezsin..

0|0
    0|0
  • bundan sanane herkesin ahlak bekcisimi kesildin
    itiraz eder senin kocasında gözü oldugunu söyler
    senin başın agrır

0|0
    0|0
  • kocası cinsel yönden tatmin edemiyorsa başka kapılara yönelerek kendini tatmin etmeye çalışabilir. bu kadının acısından baktığımız zaman ne kadar doğal gözükse de Örf ve adetlerimize aykırı bir durumdur. Görümcenle konuşman lazım anca öyle bir çıkış yolu bulabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan derler.

0|2
    0|0
  • Konuyu bir sekilde oraya getir. Siz kadinlar konuyu bir yere getirmekte ustasiniz. bir arkadasindan bahseder gbi yap. Evli bir arkadasim var baska bir cocukla cinsel icerikli yazisiyomus filan de. Ama arkadasina hak verir gbi gorun ki o da senden cesaret alip konuyu acsin. Yargilar gbi gorunursen sana da acmaz konuyu

0|0
    0|0
  • Ortaya çıkar zaten sen kötü olma boşver

0|0
    0|0
  • bir arkadaşından rica et o çocuğu arasın bir erkek onu korkutabilecek biri. Tehdit etsin mesela. Böyle böyle eğer bir daha görürsem duyarsam kocasına anlatırım falan diye. ya da çocuğu bulun bir güzel dövün

0|0
    0|0
  • Boşver gitsin

0|0
    0|0
  • bence görümcenle yüzleş

0|0
    0|0
  • Seni ne ilgilendirir ki, cocugu ararsan diyecegi şu olur "siraylami geliyorsunuz"...

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum söylesen bir dert söylemesen ayrı bir dert işin kötü yanı böyle durumlarda sen bile haksız çıkıp kötü duruma düşebiliyorsun

0|0
    0|0
  • Söyle. En azından şüphelerini dile getir.

0|0
    0|0
  • belki de sadece muhabbettir, sen diyalog kur görümcenle

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • Bırak sanane elalemin ailevi sorunlarından sonra kabak sana patlar😒

0|0
    0|0
  • Suçlu sen olursun, niye milletin telefonunu kurcalıyon diye

0|0
    0|0
  • suçlu sen olursun

0|0
    0|0
  • Eminsen dile getirmekte fayda var bence. Emin değilsen hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • söyle.

0|0
    0|0
  • Söyle tabi.

0|0
    0|0
  • ayy en sevmediğim tip bu ya. kendini ifşa etsende herkes bilse senin ne mal olduğunu.

0|0
    0|0
  • göz yumduğun dakika masum insana ihanet etmiş olursun sende.

0|0
    0|0
  • Sen ayıbını ört ki senınde ayıbını Rabbim ahirette örtsün bence senın ıcın dua etmek daha doğru olur.. ALLAH ıslah etsin:(

0|0
    0|0
  • Bence olayın dışında kalmalısın. Kendince iyilik yapmak isterken olayın istenmeyen durumlara gitmesine sebep olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sen karışma

1|0
    0|0
  • bence hiç bulaşma

1|0
    0|0
  • Göz yum

0|0
    0|0
  • Yapma bizi ayırma :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 29

• Herkesin kendi bilecegi sey bence karisma yuva yikan olursun sonunda cikar ortaya

0|2
    0|0
  • Söylemelisin.. Cinsel konuşmalar çok aykırı bir şey. Görümcenle konuş derdim ama bu biraz aşmış. Direk söyleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • eşin sana inanmayabilir elinde kanıt olmadan söyleme görümcen o mesajları silebilir sonuçta

0|0
    0|0
  • Eşini sen tanıyorsun biz değil. Düşün nerde duracağına karar ver. Eşin nasıl bir tepkiyle karşılaşır. Ona göre davran.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Sakin karisma cnaim boyle birseylere, cok yakin arkadasimin basina geldi aynisi tahmin edemessin sonra neler neler oldu.

0|0
    0|0
  • silme mesaj ları sende kalsın birşey olur filan başka isimle eve resimlerini yollatırsın haklı çıkamasın

0|0
    0|0
  • Bence söyle, yazik kocasina. Ömrünü böyle bir yalana adamasin adam yazik.. Ben olsam söylerdim uygun bir sekilde, insan bir kez yasiyor, neden bir yilanla yillarca ayni yataga bas koysun kiiiiiiiii.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle o kadinla konusma bununla ilgili bidaha boynuna koyamazsiniz yoksa bence en iyisi esine soyle esinde kardesine soylesin ve oda esinin telefonunu falan kendisni takip etsin yakalsain senin ismin bile gecmesin arada hic

0|0
    0|0
  • Bunu görümcen ile konuşmalısın gördüğünü söylemelisin

0|0
    0|0
  • Sen karışma

0|0
    0|0
  • Bence soyle yap, eger esi saf kalpli aldatilmayi haketmiyecek biriyse, soyle.. Yok degilse birak hakettigini yasasin.. genelde her erkek aldatir, o yuzden kadin aldatiyo denince benim umrumda olmuyo-karaktersize karaktersiz yakisir misali

1|0
    0|0
  • Sen neden karışma gereği duydun bu olay senden çıkarsa hem eşin ve onun ailesi ile aran kötü olur

0|0
    0|0
  • Bem ce hiç bulaşma. Dertsiz basını agrtıma

0|1
    0|0
  • Hic bulasma sakin ailenin yikimina yol acarsin. Birak kendi dusunsun

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • Söyle kimse aptal yerine konmayı haketmez

0|0
    0|0
  • Sen kötü olursun karışma

0|0
    0|0
  • bence sen karışma! bu seni hiç ilgilendirmez!

0|0
    0|0
  • Bence bulaşma sana kalır sonu inandiramazsin

0|0
    0|0
  • Bence söylenmeli

0|0
    0|0
  • eşi eninde sonunda öğrenir bence sen karışma

0|0
    0|0
  • Pis görümce! Bence eşine söyle

0|0
    0|0
  • Ohaa gerçekten mi?

0|0
    0|0
  • Sana düşmez söylemek

0|0
    0|0
  • söylee tabi

0|0
    0|0
  • bence seni ilgilendirmez. ne kendisi ne iki cocugu seni alakadar etmiyor.

0|0
    0|0
  • boşver hiç karışma

0|0
    0|0
  • ben anlamıyorum abi söyleyeceksin tabi kesinlikle hatta rezil bile ederim ben onu nedenn susuyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...