Trabzonda delirmemek için ne yapabilirim?

10 gün daha burdayım muhtemelen deliricem evimi özledim. Geçmiyor zaman biri beni hayrına evime götürsün gerçekten deliricem. Hava buz gibi yağmur çamur sis.. Güneşi bile özledim evime gitmek istiyorum artık.

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de oraya gidince bunları düşünüyorum :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her yerde okyanus sen boğuldun trabzonda :D yapcak bir şey yok maalesef sabırlı olman lazım :)

1|0
    0|0
    • Delirmem umarım

• eve gitme imkanın yok mu zorunlu musun kalmaya?

• Türkiyenin diğer ucu maalesef gitme imkanım yok birkaç saatlik bir mesafe olsa inan durmazdım

Erkekler Ne Diyor 11

• trabzonu gezmelisin.

1|0
    0|0
  • Yoldan geçerken alalım ayıpsın

1|0
    0|0
  • bir daha da tirabzona gitme.

1|0
    0|0
  • evin neresi ki trabzona hiç gitmedim bilmem ama bende evimi özledim ankarayı şu an sivas dayım

1|0
    0|0
    • Zonguldakta yaşıyorum normalde insanın evi gibisi yok

• Merkezde değilim Ereğli'deyim iyi ya da kötü herkes kendi evini daha çok seviyor tabi

• ereğli deniz kenarı evet zaten en güzel yeri oraymıs şahsen hiç gitmedim ama gidenler öyle diyordu trabzonu sevmediysen memleketine geri dönemlisin ya da yaşın küçükse artık aileni bekle onlarla dönersin

• Uçak biletini alabilirim:)

1|0
    0|0
  • o yüzden köye gitmiyorum bende.

1|0
    0|0
  • size her yer trabzon değilmiydi :)

1|0
    0|0
  • Evet bugün hava baya kötü. d

1|0
    0|0
    • Burasi bir köy ve hergün hava kötü ve buz gibi uff

• Gezerim o sorun değil ama bilmediğim yerde yalnız gezmek sarmaz zaten dönücem ne yapıp edip duramam burda 10 gün daha.. Teşekkürler yorumlar için

• sen bilirsin rica ederim

• Lazlar gibi takil

1|0
    0|0
  • Biseylere odaklanmaya calis.. Kafani dagitacak aktiviteler uap

1|0
    0|0
  • Trabzonds ne isin var:)

1|0
    0|0
    • Aslen buralıyım sözde tatile geldim😕

• Allah Allah bende seni merak ettim şimdi sitenin aktif kullanıcılarından mısın ya da hep böyle gizlimisin görmüş olabilir miyim acaba merak ettim şimdi:)

• Yeniyim ben 2xper:) burayi kimsenin okuyacagini sanmiuorum soylesene nickini :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Nerde yasiyorsun ki normalde? Bizim burasida Şu an anlattigin gibi ama ben burda yasiyorum, havamiz genelde oyle! Birileri varsa takilcak takil onlara ya da en iyisi köy de yemek yap tatlilar yap mutfaga giris sarki dinle dans et telefonda konus yagmurda yuruyuse cik ne bilim eglenceli yap kendin icin

1|0
    0|0
    • Zonguldak'ta. Sevmiyorum burayı birileri vardır muhakkak ama ben tanımıyorum yemek vs uğraşamam, zaten buz gibi burası dışarı cikilmiyor ki yağmurdan

• Maalesef ailemle geldigim için beraber dönücez ne yapıp edip 10 gün daha dayanıcam Teşekkürler yorumlar için

• Rica ederim canim ama unutma 9 gün kaldi artik 😊 zaman cabuk geciyor zaten

• Trabzon iyidir hoştur. keyfini çıkarmaya baksan şikayet etmek yerine..

1|0
    0|0
  • Halkla sohbet et. Ayakta fıkra bir çoğu. Orada can sıkılmaz ki 😂

1|0
    0|0
    • Yok öyle değil aslında aslen burali olmama rağmen kültür farkı oluyor anlasilmiyor maalesef ya da ben anlaşamıyorum:)

Yükleniyor...