hai̇nler mezarligina tepki̇ni̇z olumlu mu olumsuz mu?

HAİNLER MEZARLIGINA TEPKİNİZ OLUMLU MU OLUMSUZ MU?

HAİNLER MEZARLIGI YAPILDI AMA HEM İNSANI HEMDE DİNEN BENCE OLMAMALI Bu insani değil. Ölenin artık bizimle hesabı kapanmıştır. bundan sonrası bizi ilgilendirmez herkes kendi gunahlarının ve sevaplarını ahirette verecek

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış bir uygulama. Çirkin bir davranış.
    İlkel ve çağ dışı bir anlayışın eseri. Ölmüş insanlardan rövanş almaya kalkan, onlara hakaret ederek kendini tatmin eden bir zihniyetin doğru olmadığını anlamak zor olmasa gerek.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl yani ya gerçek mi bu? Bizim insanımız nasıl böyle bişey yapar ya. Onların içinde suçsuz erlerde vardı.

0|2
    0|0
  • Yazık ya

0|1
    0|0
  • Onların içinde suçlu olduğu kadar hiçbir şeyden haberi olmayan erlerde var ben çok yanlış buldum açıkçası

0|0
    0|0
  • Nereye yapılmış bu gardaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben karşıyım. Ölen ölüp gitmiştir. Yakınlarını, ailesini , çoluğunu çocuğunu rencide etmenin anlamı yok.

1|3
    0|0
  • Osman Pamukoğlu'nun ünlü bir sözü vardır, ben askerlerime leş toplatmam diye. Hainlerin cesetlerini toplamak bile yanlıştır bana göre. Bıraktım gömülmesini..

0|0
    1|1
  • Saçmalık kimin hain olduğunu kimin olmadığını yalızca allah bilir, hem öyle olsa bile şeytan bile ellini eteğini çekti ondan hiç hoş değil bunu yapan insan olamaz..

0|0
    0|0
  • İsmini bu koymasalar iyi olurmuş gibi

0|1
    0|0
  • O adamın zaten dünya ile işi bitmiş. Bundan sonraki hesabı Allah'a kalmış.

1|1
    0|0
  • iyi yapmışlar bir ibret vesikasıdır

0|0
    1|3
  • bence yakılmalılar külleride tuvalete dökülmeli

0|0
    1|3
    • neden olmamalı biliyormusun onlarında sevenleri abideleştirmesinler diye olmamalı yakılmalılar bence

• onların orada yatak yeri de yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...