Sokak köpeği ısırdı kuduz olma ihtimalim var mı?

Yolda gidiyordum kalabalık bir caddeydi, yerde yatan bir köpek vardı. Yanından geçerken inledi hafif sesle, birşeyimi var diye yanına gittim eğildim, birden sol kolumu kaptı, etrafdakiler falan geldi, hayvana birisi tekme atacaktı bıraksın diye, dedim ne yapıyorsun birader sakin ol, bende sağ elimle boğazını seve eve kafasını seve seve hafifçe ittirdim hayvanı ürkütmeden, kolumda abartı bir acı yoktu ama acıyordu yani, diş izleri etime girmiş, kanıyordu birazda kedi yırtar gibi böyle çizik.. Hayvanda kuduz belirtileri yoktu, köpük falan yoktu ağzındada bilmiyorum bir şey olurmu? Hayvanları çok seviyorumda dert oldu başımızza :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Hastaneye gidip kuduz iğnesi işlemlerine başlamanı kesinlikle tavsiye ederim , kardeşimi de 2 ay önce ısırdı ki köpeklere aşığızdır ama senin sağlığın açısımdan önemli , git ve iğnelerini ol devlet hastaneleride yapıyor sana aşı kartı beriyorlar günü günğne gitmen gerek ayrıca o köpeği eğer bulup teslim edersen köpeği karantina altına alıyorlar kuduz olup olmadığını izliyorlar seninde aşılarını ona göre sonlandırıyorlar. Biz o köpeği götürmediğimiz için nolur nolmaz diye tüm aşıları oldu kardeşim 5 seviye var sanırım gün aralıklarla ne zaman gidilmesi gerektiği yazıyor git ve ol şansa bırakma erken teşhis her zaman hayat kurtarır

0|0
    0|0
    • Tamamdır buygün giderim teşekkürler, ayrıca özgür olarak ölsün daha iyi kafese alınacağına :)

• Tabiki kesinlikle git ama rica ederim geçmiş olsun

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi şimdiden toprağın bol olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işte bu yüzden hayvanları sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Hayvanın normalde bilmediği şeyleri ısırma gibi bir huyları olmadığı merak ettikleri bilmedikleri şeyi koklamalarının gerektiğini bilyiorsun değil mi? Yani demekki birisi dövmüş eziyet etmiş hayvana oda herkezi o zannediyor, bir insan sonuuc oluşmuş bir eylem :)

• Sana tecavüz ettiklerinde, bütün erkeklerden ufak bir tırsma olur değil mi? :)

• sonuç olarak sevmiyorum sevmeyeceğim. hoşçakalın

• yüzde 50

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Garantiye al git doktora

0|0
    0|0
  • Bunu biz bilemeyiz hemen hastane'ye git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...