Nasıl cool olabılırım?

arkadaşlar kendımı bıldım bılelı pasıf bır ınsanım bırazda cekıngenım ve hareket ederken mıllet hakımda ne dusunur dıye aklımdan gecırıyorum cogu zaman, ama etrafımdakı ınsanlara bakıyorum cok havalılar bende oyle olmak ıstıyorum ama olamıyorum bır turlu ya havalı derken oyle kendını begenmıs seklınde degıl hanı bı endamın olur herkes tarafından begenılırsın ya o şekılde ama hep bı engel var sankı anlayamıyorum. bakımlıyım da ama sadece arkadaslarımla olan ılıskılerım konusunda bı eksıklıgım var cozemıyorum ya?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunları aklından geçiren biri için daha komik bir soru sorulamazdı. Yahu sen imkansız aşkı istiyorsun resmen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aslan burcu olsaydın bunları düşünmek zorunda kalmazdın şekerim

1|0
    0|0
    • aslan burcuyum =)

• bnde aslanım ama seni korkutmuşlar sanırım kedicik yapmışlar, artık ormana hükmetme zamanı ama içinde bulunduğun yaşla ilgili sevgili genç aslan özgüven az olunca bu ne der şu ne der durursun. Sanırım eleştirilicem diye de korkuyosundur.
      Bunları aşmak için herşeyi kendin için yap eleştirilme korkusu olmadan. Birtakım spor, dans, tiyatro vb. hobine göre kurslara yazlılıp sosyalleşebilirsin. Karakterinde değişmez 'masum güzel' olabilirsin. Aynı zamanda sana iyi yönde tavsiyelerde bulunacak kişilerle gez çoğu zaman. Kendini tam tanıman gerekir, tavsiyelerde alabilirsin ama sen kendini daha iyi bilirsin, dışardan etkilenirsen mutsuz olursun, gazı sen ver kendine.
      Bana soracak olursan herkes tarafından beğenilmek güzel fakat geçici ve riskli birşey. Herkes başına üşüşür bu dediğinden pişman olabilirsin. Bana da kimi zaman yeni kıyafet aldığımda topluma girerken öyle mi böyle mi? oluyor ama o kıyafete alışınca sorun olmuyor artık.

Erkekler Ne Diyor 5

• Cool olursan ne olacak

0|0
    0|0
  • Olma kuul

0|0
    0|0
  • Olamazssın

0|0
    0|0
  • O insanın doğasında olan bişey sonradan olmaz

0|0