Iphone sahibi olan herkes zengin midir?

Çok kişide görüyorum elinde 5-6 var aramaya dksi yok , sizce 😂😂

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aramaya dk si yok cümlesi artık, boş ve reklam için kullanılıyor. Her operatörde 19 tl ye paketler var dakika SMS internet. Avea ve Vodafone da zaten kendi operatör içi sınırsız arama var. Dediğin cümle biraz şov olmuş. Bir ihtimal şu, paketinin yenilenmesine 1 gün vardır insanlarda onu bekliyordur. Dediğin gibi bir durum olduğuna inanmıyorum. Kaldı ki iPhone 5s artık 1200 tl. Kalfı ki 6s Plus ı Ada'm 36 ay taksitle alıyor. Pahalı telefon almak için zengin olmaya gerek yok artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle sannediyolar ama alakası yok :D

0|0
    0|0
  • Türkiyede bir tshirt'ü bile on taksitle aliyorsun, bu durumda zenginlik göstergesi degil😄

0|0
    0|0
  • ben iphonu reddeden bir insanim

0|0
    0|0
  • Sorsan hepsine iphone var ama hesapladı borç içinde. Ne anladım ben o telefondan?

0|0
    0|0
  • aykut elmas scorp çekmişti bunun için bana laf düşmez

0|0
    0|0
  • Fakirlerin bile var

0|0
    0|0
  • Yok be ne zengini

0|0
    0|0
  • Zengin degil bende samsung s6 var iphone 4 s6 dan ucuz :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Turkcell sağolsun 😂😂😂
    Ama turkcell olsa dakikayı interneti her bişeyisi olur dimi 😄

0|0
    0|0
  • Onlar kimler biliyo musun :D telefonu taahhutlu aliyolar yani faturali sonrs 24 ay taksit yapiyolar mesela ayda 80 tl vs. icinde faturasida var o sekilde aliyor öde ode bitmiyor tabi orasi ayri :D

0|0
    0|0
  • i5 vardı bende türkiyeye gelmeden yurt dışından gelmeşti bana

O zamanlar bir zengligi vardı ama simdi en ücra köşelerde çar çakalın elinde görülebilen cihaz

0|0
    0|0
  • Gosterisci milletiz. Ac gezer ama elindekini avucundakini telefona verip mutlu oluruz. Bu psikoloji hakim genelde.

0|0
    0|0
  • Hayır kaç tane ağzı kokan Üniv li gördüm hepsinin ağzı açlıktan kokar ama giyimlerimden son model telefonlarındanda taviz vermezler

0|0
    0|0
  • alakası yok bende de var ama samsung daha iyi :D

0|0
    0|0
  • ayfon 6 sı var yemek yemeye parası yok. takılmayın böyle şeyler 23513412536 ay tarifeye ek telefon alıyorlar boşverin

0|0
    0|0
  • Populer kulrurun kolesi olmamak adina inadina almiyorum diren samsung

0|0
    0|0
  • işte tlfn bağımlılığı

0|0
    0|0
  • hayir fakiriz

0|0
    0|0
  • Zengindir denilemez ama bir telefona 2-3 milyar verebiliyorsa ekonomik durumları iyidir.

Tabi şu var , eski bir modelini alırsa normal telefon fiyatına denk geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...