Asosyallik ten nasıl kurtulurum?

Evet hiç çevrem yok bir tane samimi arkadaşım vardı onunla da bir ay önce bir yanlışı yüzünden irtibatı kestim ve hepten eve kapandım 2 yıllık üniversite mezunuyum şu an çalışmıyorum dışarı çıkmak istiyorum ama kimse yokki çevrem kolay çevre edinen biride değilim bunaldım artık bana fikir verin düzgün cevap veren herkese çok teşekkür ederim

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit sinemaya git sana bakanlara sende bak yanına gelenleri geri çevirme yatarsın yatmazsın senin bileceğin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim. Sorun yapmıyorum. Kendi kendime takılmak daha iyi. Çevre edinmek istiyorsan bir kursa veya spor merkezine yazılabilirsin. Olmadı yakın akrabalarından biriyle de çıkıp gezebilirsin.

1|0
    0|0
    • Aslında bende dert etmiyordum bu durumu gayet mutluydum dün birinin bir sözü yüzünden böyle düşünmeye başladım aklıma geldikçe sinir oluyorum

• İnsanların çoğu böyle. Başkalarının hayatını yargılamaya bayılırlar. Kimsenin ne söylediğini takmamak lazım. Sen nasıl mutluysan ve huzurluysan öyle ol. Herkes aynı davranmak veya aynı düşünmek zorunda değil. Bunu bazıları bir türlü anlayamadılar. Benim için yalnızlık ve hayatımda az insan olması huzur verir.

Erkekler Ne Diyor 5

• insanların içinde tabiki, askere gidene kadar bende öyleydim askerde evrim geçirdim 😃😃

0|0
    0|0
    • Ama nasıl yapıcam bunu dışarı çıkıpta ben sizle takılayım denmez ki:((

• Bencede haklısın ayrıca bir tek ben böyleyim sanıyordum ama bir sürü insan varmış aslında düne kadar bunu sorun etmiyordum dün biri yüzünden bunu dert edindim bak aklıma geldi yine sinirlendim 😫

• Noldu ki

• Valla bende Antalya'ya yeni taşındım
    Kimseyi tanımıyorum o yüzden günlük aktivitem belli
    Evde klima karşısı KS de Zaman öldürmek
    Bazen de Deniz'e gidiyorum

0|0
    0|0
  • Korkularinin ustune git sessiz olan biriyle yakin arkadaslik kur 😊

0|0
    0|0
  • bir spor salonuna gidip arkadaş edinebilirsin mesela veya. bir parka

0|0