Neden insanlar üniversite okumuş her insanın burnu hava olduğunu sanır?

Ailede şuanlık üniversite okumuş tek insan benim ama hiçbir zaman ablama ''sen okumadın bak ben okudum'' gibi varoş şeyler söylemedim. Nedense ne zaman yanlış bir şey söylesem atıyorum togo nun başkentini yanlış söyliyim, yok efendim devalüasyon ne demek bilmiyim. hemen sen üniversite okumuştun hani niye bilemedin bakıyım diyorlar. Konu para olsun ya da ben bir yerden pahalı bir şey satın alayım ve aileme bunu göstereyim, iyiki mesleğin var maaşın var neyine hava atıyorsun tarzı şeyler söylüyor ablam.

ben işim dolayısıyla ailemden ayrı şehirde yaşıyorum ve yalnız yaşıyorum. bunun için söylemediği lafta yok. herşeyi atıp tutuyor.

umursama boşver onun ayıbı diyeceksiniz ama insanın zoruna gidiyor ablam o benim. şaka mı yapıyor yoksa ciddi mi hala anlayamadım. niye üniversite okuyan her insanın mükemmel olması bekleniyor?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtimalle sen onu ezmesen bile o içten içe kıskanıyor senin okuyup kendi mesleğin olmasını, bundan dolayı seni ezmeye çalışıyor ne yazık ki:( onun bu alınganlık ve kıskançlıgından uzak dur ve ciddiye alma

0|0
    0|0
    • madem kıskanıyor o niye okumadı. bizim maddi durumumuz iyiydi

• İyide benim ne suçum var. ben sınavlardan geçmek için günde sadece 2 saat uyurken o evde televizyon izliyordu

• Ya ben sana suçlusun demiyorum :-D onun düşündüğü bu büyük ihtimalle

En İyi Kız Görüşü

• Benim ailemde herkes okumuş ama bana da aynısını diyolar. Senin şu bilemediğini ortaokul mezunu bilir diye dalga geçiyolar. E geçsinler ne yapayım okul okumakla genel kültür kazanılmıyor yaşamak görmek lazım demek ki. Dert edilecek şeyler değil

0|0
    0|0
    • bu daha farklı ama. benim yüksek mertebe insan olduğumu idda ettiğimi sanıyorlar

• O ablanın bireysel çekememezliği. Gösterme bence mecbur kalmadıkça

Erkekler Ne Diyor 6

• Okuyor beyni yanıyor ondan sonra gezide oldugu gibi polisimize tas atan ülkeyi bölmeye calısan pi. c cocuklar oluyor

0|0
    1|0
  • Eskidendi o işler

0|0
    0|0
  • üni okudum havada değil.

0|0
    0|0
  • cünkü insanlar canım.

0|0
    0|0
  • Aile terbiyesi ve üniversitedeki öğretmenleri yanlış bilgi veriyor herhalde özellikle özel sektöre gelen mühendis arkadaşlar insanlara tepeden bakıyor

0|0
    0|0
  • Ne is yapiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cahil insan kiskanir tabi.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık × ∞

0|0
    0|0