8 yillik arkadasim neden boyle kalleşlik yapiyor allah icin yardim edin bu soru icin actim hesabi?

Yillardir birlikte takiliriz 3 kişi seklinde. Diger ikisi ayni yerde calisiyor ve calistiklarindan beri bilmiyorum noluyo arkadasim benim hep morelimi bozmaya calisiyor. Dun mesajda napiyosun dedim bana diyoki "ne var" bende afedersiniz kufur ettim sinirden dedim sana adamca bir soru sordum oda dediki okadar olay var basimizda senin sacma sorularini cekemem dedi. Ne olayi noldu dedim. Yok bise dedi noldu dedim yine yok dedi. Simdide aradi beni napiyosun diye bende tatildeyim falan dedim oda bende calisiyorum oyle dedi yine sordum ne olayi diye bana diyorki
"Sana soylemicez sen dedikoducu oldugun icin biraz"
Dedi ve şok oldum asla dedikoducu degilim bende tamam oyle dusunuyosan sende kalsin dedim guldum.
Oda dediki
Aynen hersey herkese anlatilmaz dedi.
Bugunde mesaj atmis ben hep evde oturdugum icin ailemle dolasirim zaten bunun icin hep aglardim ailem izin vermiyo diye onlarda bilir bunu. Bana diyoki
Aile kuşu napiyon
Morelimi neden boye bozmaya calisiyor napmaliyim lutfen sadece bu soru icin actim ksyi?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Ruh hastası mısın sen? Hala neden ilişkini sürdürüyorsun. Seneler geçtikçe fikirler değişir. Bir bakarsın önceden çok samimi olduğun arkadaşınla esasında acayip fikir ayrılıkların var. Ben nasıl senelerce bununla arkadaş olabilmişim falan dersin kendine. Bu moddasın sen şimdi.
    Koy dötüne rahman, çüktür et. Sana değer vermeyene sen de verme. Biraz kendine saygın olsun abicim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende evde oturmayı severim. Ailemle yeğenlerimle vakit geçirmeyi severim. Ha biri gelip bana böyle yapıyor diye laga luga yapıcak şöyle elimin tersini bir yer daha o kıçının üzerinden kalkamaz. Senin demen gereken ben böyleyim işinize geliyorsa, işinize gelmiyorsa kusura bakmayın arkadaşlıkta yapamayız diyip kendini geri çekmen. Birde sana o kadar laf söylemişler ve sen hala onlarla arkadaş kalıcam diye uğraşıyorsun. Bu tarz insanlar tehlikeli olur. Ailenle bile aranı bozabilirler. O yüzden arkadaş seçimlerini çok iyi yapman gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlara ne yapılsa haktır.

0|0
    0|0
  • Dedikoducu değilim diyorsun ve şu an arkadaşlarının arkasından dedikodu yapıyorsun neyin kafası

0|0
    0|0
  • Konuşmak gerek uzun uzun
    Olay tam bilinmeden cevap alamazsın bunu bilde
    Ona gore oku cevapları

0|0
    0|0
  • Boşver anlatmasınlar, dedikodu olmasın :)

0|0
    0|0
  • Salla gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Inan sonunda gelcekleri durum senin pesinden kosmak olucak. Hic yuz verme. Hmm de gec. Hatta onuda deme isim var kusura bakmayin canim ya de. Boz onlari :)

0|0
    0|0
  • S. Et o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...