Sevgilim bir teşekkür bile demedi :( ?

Sevgilim çok sıkışıkti param yoktu akilli telefonumu sattım verdim.
İssiz kaldı istediği maasta iş bulamadı ben buldum ve de Allahtanmidir bilmiyorum çok iyi birisine denk geldi.
Ailemden dolayi sürekli dışarı cikamiyordum anneme karşı geldim hamile kadın yinede yanına gittim.
Okulu bırakmıştı lise birde (ben lise sonum şuan) benim zorumla açıktan devam ediyor ve ben çalıştırıyorum hayat şartları zor diye.
Bunca emek vermeme rağmen bana çok kaba küfür ediyor ve sanki ben onun kölesi gibiymisim gibi davranıyor kitabada sovuyor ne zaman gitmek istesem bırakmıyor sizce ben ne yapmalıyım benim de sınav dönemim ama derslere odaklanamiyorum sürekli o var hayatımda?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kullanmış ve bu aklınla kullanmaya devam eder... Seven sevdiğinin yüzün bir an bile olsa da hüznün gölgesi konmasın isterken seninki küfürler yağdırıyor. İhtiyaç içinde olduğu için ve kullanmak istediği için çıkıyor seninle...
    Bu arada bir de güzel bir kızsan şu atasözü aklıma gelir:
    ""Armudun iyisini ayılar yer.""

1|0
    0|0
    • Haklisin kullanmak istedigi icin birakmiyordur o zaman

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl gitsin tamam çok sıradan bir laf ama çok daha iyilerine layıksın uğraşma böyle tiplerle tamam aşık sevgi diyorsunda daha küçüksün unutursun

1|0
    0|0
    • Haklisin cok kotu bir oyuna dustum beni ilk kendine bagladi sonra iyi niyetimi kullanmaya basladi gitmek istedigim zamanda iki duygusala bagliyor hemen kaniyorum bende

• kanmayacaksıın canım benim bitti deyip çekip gideceksin yoksa üstünden iyi prim yapar

• Haklisin tamamen kesicem iletisimi

Erkekler Ne Diyor 9

• Layığını bulmuşsun, eli yüzü düzgün sana insan gibi davranan biri olsa eminim itici bulurdun. Ama bu çocuk sana Allah kitap sövüyor ya eminim kucağına atladığın zaman zevkten eriyorsundur. Beni dinlersen siz tencere kapaksınız hiç bırakma bu çocuğu. Bırak ilerde seni dövsün seni zorla ona buna satsın bak nasıl mutlu olacaksın.

0|0
    1|0
  • onun adamlığını s... ben şerefsiz köpek soysuz herif. seninde aklını kalbini s... ne işin var böyle şerefsizlerle lan. sizin gibi mal kızlar yüzünden oluyor noluyorsa kullandırın kendinizi aferin

1|0
    0|1
    • Duygusal anlamda ilk kendini bağladı kullanıyor şimdi bırakmıyor da

• Haklisiniz bende ne yaptigimi bilmiyorum

• iyi düşün bence. sen değil senin gibi birini kaybedeceği için o üzülsün.

• Hak etmeyene değer verirseniz böyle olur

1|0
    0|0
  • senin gibi birine ihtiyacım var :(

1|0
    0|0
  • At onu yani aranızdaki ilişki sadece maddi gibi. At gitsin hayatından ne gerek var fazlalığa? Sevgilisinin parasıyla geçinmeye çalışan adam evlendikten sonra da eskortluk bile yaptırır ama eve para getir der.

0|0
    0|0
    • Hakilisin ve bunu demek istemiyorum ama ne zaman yanımda olsa param eksiliyor hep

• Maalesef O seni birakmaz

0|0
    0|0
  • Bosver en azindan sevgilin var 😀

0|0
    0|0
  • kullandırma kendini bu kadar. kendine değer ver.

0|0
    0|0
  • Tek çare ayrılman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrıl bu iliski sana zarar verir

1|0
    0|0
    • Ayrilamiyorum bırakmıyor

• Bırakmıyor diye bsy yok nikahlı karısı deilsin saçmalama istersen

• Paranın peşinde ozaman ayrıl bence

1|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin ne düşünüyorsun kardeşim? Seni bu kdr üzen kişi seni hak etmyor. Ayrıca o kadar şey yapmış nasıl soğumuyorsun onda

0|0
    0|0
  • Seni kullanjyor

0|0
    0|0
  • Oyle birini neden hayatina aldin? Neden bu kadar cok deger veriyorsun? Neden kendini bu kadar ezdirdin?

0|0
    0|0
    • Ya bayagi kucuktum o zamanlar simdi 18 i bitiricem ergenligimdeydim farkinda degildim

• Seni kulla maya başlamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...