Yahu bu Kayseri'de göğüs dekoltesi veren ya da göbeğini açan normal de, şort giyen mi yollu?

Şöyle bir bakıyorum, cidden göbeğini aç kimse dönüp bakmıyor ya da göğsünü... Ama iş şort geldi mi herkes mi bakar abi ya?
Geçen rahatsızlığım yüzünden bacağım morarmisti devlet hastanesine gidiyorduk bilerekte şort giydim ki pantolon da zor oluyor açıp bakılması diye. Yol da esnaflar bana resmen yollu gözü ile baktı?
Etek giyene o kadar bakmiyorlar kısalığı ne kadar kısa olursa olsun... anlamıyorum kapalı olunca namuslu mu oluyorlar?
Bende Adanadan geldim, deniz kenarında olan bir şehir ki alışkanlık yani hiç bir zaman orda sıkıntı çıkmazdı.
Burada ki insanların problemi nedir?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• aman sana ne yaaa ister şort giyersin ister ferace kime ne bundan ? ister bakire kalırsın ister beğendiğin her erkekle sevişirsin kime ne bundan ? bunları yapınca yollu mu olunuyor geçti o devirler.

1|0
    0|0
    • Haklisin.

• artık namusun bacak arasında olmadığını anlamalı bu toplum namus dürüstlükte iyi niyettedir kısacası kalptedir kaplte

• 3ay

EİC için teşekkürler...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Denize yakın değiller.

2|0
    0|0
  • Aman boşversene hayat senin hayatın öyle biri olsan bile onlara ne

1|0
    0|0
  • Adanada deniz pek var sayılmaz da bu abazalık her yerde var. Tamam büyükşehirlerde biraz daha az ama sonuçta var.

1|0
    0|0
  • İnsanlar geri kafalı istersen göbeğini aç ister göğsünü aç ister şort giy kimse sana karışmamalı sonuçta bu senin hayatın ve sen özgürsün

1|0
    0|0
  • Güzele bakmak sevaptır diyorlar demek ki

1|0
    0|0
  • O gözle bakarlar versen nefessiz... Öyledir o tipler.

1|0
    0|0
  • Bakan her türlü bakıyor malesef

1|0
    0|0
  • bacak seviyorlar demek ki

0|0
    1|0
  • korkmana gerek sadece meraklarından

0|0
    0|0
  • belki bacağının morarmış olmasından dikkat çekmiştir

1|0
    0|0
    • Normal zamanda da bakıyorlar. O zaman ki durum da neden insanlar fesat anlam dusunduler anlamıyorum ama sağlık sorunu ve insanlar ön yargı şizofren 😑

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalık. Şort giymekte ne varmış, eski kafaları insanları boşver gitsin.

1|0
    0|0
    • Çok can sıkıyor bu durum ya, gençleri de öyle nasıl yetiştirme tarzları var anlamadım.

• Ben almanyadayim burda da ole ama İzmir felan ole degil

0|0
    0|0
  • ben tişört de giysem hayvan gibi bakıyorlar bu memleket böyle ne yazık ki :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...