Yardım eder misiniz lütfen?

ailem çok katı ve dindar arkadaşımla telefonda konuşmamıı duymuş sanırım annem öyle sınıftaki birilerinin adını söyleyip bir şeyler diiyp gülüyorduk falan öylesine yani sonra akşam annemin konuşmasını duydum işte bana etmediği küfür kalamdı aklınıza ne gelirse işte sevgilsiis olan kızla konuşuyor onu o okuldan alıcam (özel okula gidiyorum ve burada herkesin zengin züppe olduğunu düşünüp iğrenç yakıştırmalar yapıyor) falan diyordu sinir oldum bir arkadaşımın sevgilisi yok iki olsa nolcak? sanki yatcaklar mı? hem yine bundan banane ben istersem biriyle de çıkarım ailemden gizli tabi çok ayrıyız ve onlar aşırı baskıcı sırf arkadşımın sevgilisi var sandığı için benim hakkımda nasıl kelimeler kullanıyor napıcam ben bunlarla devlet okulundaykende başka bir devlete geçmiştim o zaman da aynısı sanıyordu herkesin iğrenç ahlaksız olduğunu falan ordan alcam oraya gittin değiştin vs diyordu parasını kendi vemiyor babamda almaz zaten ama bıktım bu cahilce davranışlarından her gün kavga her gün bir sorun bıktım artık

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Zamanımızda ahlaksızlık kol gezdiği için ister istemez böyle şeyleri kafaya takıyor ebeveynlerin önemli bir kısmı ve aşırı geriliyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İsyan et. Hakkını savun. Özgürlüğünü eline al. Yoksa çok pişman olursun ilerde. şu an hemen bişeyler yapman lazım. Korkma sakın. Kavga çıkar. Gerekiyorsa tekme tokat dal annene. Ama özgürlüğünü bir an önce eline al. Çok ciddiyim. Yoksa ilerde çok büyük sıkıntılar yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Ailenden ayrıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...