Samimi cevaplar verin lütfen?

Yanınızdaki arkadaşınız veya herhangi biri kendinden küçük kız/erkek birisine taciz edici şekilde laf atarsa ne şekilde tepki verirsiniz? Kadınları bilmiyorum ama erkeklerde çok var şerefsizler kendinden kaç yaş küçük kıza nasıl hangi gözle bakıyor. ben bu aralar bayağı görüyorum, elimden geldiğince müdahale ediyorum. Sübyancılığın arttığının farkında mısınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Onları alıcaksın hadım ettireceksin başka çare yok bu sapıklara tek çözüm diri diri ölüm.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bayağı bir artmış durumda laf atmasalar bile gözleriyle rahatsız edici bir şekilde bakarak taciz bile ediyorlar cidden.

0|2
    0|0
    • Cenabı Allah bize çözümü sunmuş aslında :) inşallah o günleri de görürüz de şu kötü bakışlardan arınırız, dünyanın çivisi çıkmış tiksiniyorum vallaha billaha aldatan aldatana, ufacıcık kızlara, erkeklere tecavüz, ensest mevzular. Psikolojisi bozuluyor insanın bir süre sonra..

• Evet babam yasindaki adamlar laf atıyor

0|0
    0|0
  • Artık gençlerden çok yaşlı utanmazlar bakıyor kızlara. Kaçıyla kavga etdim dedem yaşındalar hiç utanma yok ki

0|0
    0|0
  • Kizarim

0|0
    0|0
  • Kızarım tabiki de benim yanımdaki insanlar öyle iğrenç değiller

0|0
    0|0
  • O kişiyi kolundan tutup yatağa atarım. İştahını benle gidersin, karaktersizliğe gerek yok.

0|0
    0|1
    • Ciddi misin sen.

• Yooo çok sağlıklı onu yatakta öyle bir yoğurur öyle bir kuruturum ki bir daha 1 yıl kalkmaz çükü. Kimseye de asılamaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim ortamımda öyle biri olmaz/olamaz olsa da affı olmaz

0|0
    0|0
    • Arkadaş ortamında hiç kıza laf atan erkek yoksa olmadıysa gerçekten tebrik ediyorum.

• Kendi aralarında konuşurlar ama laf atmazlar atamazlar zaten hepimizin düzenli ilişkisi var

• vururum

0|0
    0|0
    • Öyle basit olmuyor, vurulacak o kadar çok insan var fakat bu şerefsizlerin cezası yatılmaz

Yükleniyor...