Rus ve türk kadını evliliği ya da ilişkisi nasıl olur 😂 ?

arkadaşlar farz edin ki bir adam dj'lik yapıyor. müzikle felan uğraşıyor çoğu zaman meşgul oluyor. gece canlı partilerde felan müzik yapıp takılıyor. ve bir türk kadını/kızı var. böyle bir ilişki nasıl olur sizce? ben düşündümde komedi filmi gibi olurdu herhalde :D sizler ne düşünüyorsunuz :D?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kadın kocasının bulunduğu mekandan ayrılmazdı bence :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• farz edemedım kanks

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • yabancıların türk aile yapısını sevdiklerinden dolayı olumlu bakıyolar :) :)

2|0
    0|0
  • Kadına hayat zindan olur. Rus erkekleri alkole çok düşkündür, ihmal eder kadını.

1|0
    0|0
  • kırma çocuk doğar

1|0
    0|0
  • Garip olurdu

1|0
    0|0
  • Boynuz sacı geçer beybi

1|0
    0|0
  • (Soran) Bir arkadaşım böyle ne düşünüyorsunuz? :D

1|0
    0|0
    • rus erkekleri hiç ilgilenmiyorlar gerçekten şahidim. hatta tecrubeliyim. bu soruyuda o yüzden sordum zaten. bir gün seviyor. diğer gün iletişimi kesiyor. vodka kafasıyla mı yazdı naptı... :/

• :D İyi günler. :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim kizimiz turk ise gece o adam ile isini gucunu birakip partilere yardimci olmaya gider.

1|0
    0|0
  • Rus koca alınca yazarım. Gerçi ben Rum'um 😄

1|0
    0|0
  • Neden olmasın olur tabiki bir arkadaşım var bir rus erkekle evlendi bu tarz bir ilişkileri vardı şimdi çok mutlular:)

1|0
    0|0
    • merakımdan soruyorum da rus erkekleri rahat mı? bence fazla rahatlar ve kadınlara hiç ama hiç değer vermeyorlar , ilgilenmiyorlar. eğer şahit olduysan bu doğru mudur?

• Valla bazı rus kadinlai hakediyor degersizligi ben şahit olmadım arkadaşım çok mutlu ben 10 yıl antalyada yaşadım görmediğim rus kızı rus erkeğı kalmaadı ha şahsen ben kendimi bir rus erkegi ile düşünmem ama gayet iyıler bence

• Niye komedi filmi gibi olsun? Turk olan geceleri gezemiyor mu? Bizim a

1|0
    0|0
  • Zaten bu tür ilişkiler ve evlilikler Türkiye de sandığından fazla var.

1|0
    0|0
  • Mezhepleri çok geniş. Olumsuz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...