İnsan annesini babasını sevmek zorunda mı?

tamam saygı gösterilir ama sevmek zorunda mı insan bu durum anne baba içinde geçerli her evladını sevmek zorunda değil ya da birisi daha cok sevilir ailede evlat olarak sizin görüşler neler?

• evet zorunda
    28% (10)38% (5)31% (15)Oy Ver
  • hayır sevmek zorunda değil
    72% (26)62% (8)69% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Senin açından zorunda diye bir şey yok. Sadece insan olarak sana verilenler için minnet duyarsın, teşekkür edersin.

Ama mesela onlar sana bakmak zorunda.

0|1
    0|0
    • bana bakmak zorunda değiller

• Atmaya, istememeye hakları yok. Benim anlatmak istediğim bu.

Ama yine de atan olursa borçlu kalırlar dedim ya. Eninde sonunda ödenecek o borç.

• tamam işte isterse atar atarsada borçlu kalırr senin dediğin gibi yani ikimizin dediğide olacak ihtimaller senin bayaaa bir vaktini ve görüşlerini aldım eig senin :D :D bu kadar ilgilendin benim soruma tesekkür ederim. :)

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki değil;kimseyle tartışmaya girmem bu konuda😒

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yani ben annemi babami cok cok seviyoeum ama. Kimse kimseyi sevmek durumunda degil.. Saygi duymak kelimesi daha dogru bence...

0|1
    0|0
  • Değilsin.

0|1
    0|0
  • Annen ve baban birlikte oldular ve yaklaşık 9 ay sonra sen çıktın. Sırf bu yüzden seveceksin diye bir şey yok.

0|1
    0|0
  • kimse kim olursa olsun sevmek zorunda değil saygı duymak zorunda

0|1
    0|0
  • Sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda

0|1
    0|0
  • Değil.

0|1
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki kimse kimseyi sevmek zorunda değil.

0|1
    0|0
  • Bizim secmedigimiz ve yaşamak zorunda birakildigimiz insanları sevmek zorunda değiliz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yani haklısın. Neler yaşadığını bilmemiz gerek. Ona göre cevap verilir bu soruya. Neden sevmesin ki evladını? Veya evlat neden sevmesin annesini babasını? Sana kötü mü davrandılar, çok mu üzüyorlar? Aile hep iyi olsun ister ya hani evladı. Sevmeyebilirsin böyle şeyler olduysa. Ama saygı duymak lazım. O saygıyı kaybetmemeliyiz...

0|1
    0|0
  • hayır sevmek zorunda değil

0|1
    0|0
  • ben sevmiyom

0|1
    0|0
  • anne baba çok zalimse değil

0|1
    0|0
  • Aileniz size bakmak zorunda mı? :D