Işıd'in sırtını yasladığı İslam'la bizim inandığımız İslam gerçekten aynı mı?

Pisliklerin bu sefer de ayin sırasında bir rahibin kafasını kestiğini haberlerden öğrenmişsinizdir. Düşündüm de Işıd'in sırtını yasladığı İslam'la bizim inandığımız İslam gerçekten aynı mı? Benim artık yaptıklarını okuduğumda kanım donuyor ve onlar müslümansa benim Müslümanlıkla alakam yok demeye başladım ve sormak istedim. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• İsid ciler cehennem kopekleridir.. peygamberiz sav. , Bunlardan bahsetmistir zaten.. dinden cikacaklar Ve islam. adi altinda herkesi kesecekler diye.. sac sakal sekilleeinden tutun , isim yerine kunye kullanmalarina, kiyafetlerine kadar.. ahir zamanda cikavaklar ve ortadoguya kan kusturacaklar. Kafalari calosmayan, laftan anlamayan insanlar.. kutan ayetlerini kafalarina gore yorumlayip insanlari katledecekler, devlet adi altinda kurulacaklar.. bir sure ciddi etki edecekler arap yarimadasina.. sonra kendi aralarinda ihtilafa dusup birbirlerini yokedeceklerdir.. cehennem. ehlidirler.. tum anlatilanlar isid i isaret etmektedir..

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İŞİD İslam'ı yeryüzünden silmek maksadıyla batılı haçlı koalisyonu tarafından kurulmuş asimetrik savaş aygıtıdır.
    İslam ile tek ilgisi İslam'ı yok etmek üzerinedir.

Türkiye'nin İŞİD çı olduğunu tespit edip Fransa'ya, Belçika'ya iade ettiği teröristler o ülkenin makamları tarafından serbest bırakılmışlar ve fenalıklarına devam imkanı sağlamışlardır.

Bu gerçek artık apaçık ortadayken şimdi İşid batıda kendi kamuoylarında İslam düşmanlığını (ve tabi ki Türk Düşmalığını) tesis edebilmek adına kullanılmaktadır. Son terör eylemleri bu maksada yöneliktir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bak sen bu sitenin fenomenlerini bir kenara bırak hiç üşenme bir kırtasiye ya da kitapçıdan Kur'an-ı kerimin Türkçe meallisini al. Otur bir köşeye sayfa sayfa Türkçesini oku ondan sonra islam şu mu islam bu mu sıkıntıların sonsuza dek ortadan kalkacak. Yalnız okurken art niyetle degil tarafsız bir şekilde oku. Yoksa en basitinden ''Hani Allah birdi o zaman neden kuranda biz diye çoğul konuşuyor'' diye ikilemlere düşersin.

1|0
    0|0
  • Saçmalama tabi ki değil ama islamı sevmeyen insanlar evet öyledir deyip islamı suçluyor onlarında bir kıs mı saf olduğu için inanıyor bir kısmı istediği için inanıyor işlerine geldiğine inananlar grubu

1|0
    0|0
  • isid selefidir... turkiyedeki muslimleri sapitmis murted denilen kufre dusmus olarak gorur... cogu ibadetini islamin sirk adi verdigi ortak kosma olarak gorur... kanida helaldir isidin turkiyedek hanefileri... safileri oldurmesi... malida... ayrittten... iside katiliyimda cihata katiliyim derseniz selefi olmadan kafinizi kumun icinde bulursunuz...

1|0
    0|0
    • Döktükleri kan helal yani onların mezhebinde? Ya ayrıca mezhep fark olsa bile insan öldürmek en büyük günahlardan değil mi? Mezhep farkı bu temel günahlarda fark etmez ki

• islamin helal haram kavrami var oyle inaniyor insanlar ve selefi itikat olarak kurulmustur... ingilizlerin kurudugu aktivist bir islamdir... halifeyi zamaninda tanimamistir.. serif huseyin en unlu selefidir.. zaten sina filistin cephesinde turk askerini oldurmuslerdir... bunlarda onlar arasindai itikat aynidir... selefi itikatina gore olmayan onlarin ogretilerinde kufur islemistir... kafir denilen bise var islamda... ve kafir olur selefi olmayan ve kafiri oldurmek malini almak helaldir... cihat anlayisi budur... bu avrupadaki 33 yil savaslarinin ortadogu versioyunu... katoliclerde protestan ve ortodosk oldurmesi papa tarafindan helal sayilmistir... yani bu fikri ve uygulama inanc ayrismasi... gunah veya degil bilemem o kadarini

• Hmm anladım teşekkür ederim

• Aslaaaaa.. bir masuma kiyan tum insanliga kiymis gibidir islamda... bakin bir olay anlatacagim.. boko haram diye kendisini islami niteleyen bir orgut var.. seriat duzeni istiyor bunlar.. lider kadrosundan biri yakalaniyor.. namaz kil diyorlar bilmiyor pezemengin bebesi... bu orgutler islam dusmanligi icin kiliseler tarafindan kurulmus buyuk devletlerce sponsorlugu karsilanan taseronlardir

1|0
    0|0
  • Muslumanligi karalamak adina kurulmus bir teror grubudur ISID

3|1
    0|0
  • Aynı değil. İslamda erkeğin bile sünnet olması şartı yok, IŞID kadınları bile sünnet ediyor

1|0
    0|0
  • Ayni degil tabiki islami benimsemis biri gidip allahim evinde bomba. patlatirmi ki 1. insani oldurmek nenkdr gubah

1|0
    0|0
  • Hayır güzel kardeşim sen muslumaligindan şüphe etme onların gideceği yer belli islami vahşet gibi göstermeye devam etsinler bakalım ne olacak cehennemi Yaradan Allaha şükürler olsun

1|0
    0|0
  • Ne müslümanı yaaa bunlarda müslümansa ben ateistim ozaman :D

1|0
    0|0
  • İslam'ı herkes hakkı ile yaşasa bu dünyada ne cinayet olurdu , ne işkence, nede tecavüz.

1|0
    0|0
  • Cihad ayetini hadislerden soyutlayıp anlayan bir grup aptalın yaptıklarından islam beridir

1|0
    0|0
  • Ben sana şöyle bir soru sorayım. İnandığın dini niye okuyup araştırmıyorsun mübarek din kardeşim. Meal okumanı pek tavsiye etmiyorum tefsir oku çünkü arap dili belagatlı bir dil bu yüzden çeviriler yetersiz oluyor. Ki Kuran'ın en büyük mucizlerinden birisi belagatlı olmasıdır. Ama en azından meal oku dostum.

0|0
    0|0
  • islam ülkeleri kendi rönesansını yapamadı; hristiyan dünyası (avrupa) adamlar yıkanmaktan korkuyordu, dünyanın yuvarlak olduğunu iddia eden bilim adamlarını yakıyorlardı ( incile göre dünya tepsi gibi düzdür), cadı avları, engizisyon mahkemeleri v. s. olaylarını çoğumuz biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Ayni

1|0
    1|2
  • Kafa kesen isid de müslüman olduğunu iddia ediyor, karı oynatan adnan hoca da. Kim doğru ben çözemedim

0|0
    0|0
  • Ta kendisi hatta şu an ülkedekilerin olmak istediği hal OHAL

0|0
    0|0
  • ne muslumanı bunlar kım muslumanlık kim can alma hakkını nerden alıyorlar ışlerıne geldıgı gıbı hareket edıyorlar sahte yobaz gerıcı cahıl ve bır takım ulkelerın destegı ıle ıslamın adını karalamak amacı ıle kurulmuş bır teror örgutu pazaryerıne gıdecen canlı bombayı patlatacan neymış dın ıcın yapmış gerı zekalıların toplandıgı vahsılerın toplandıgı bır örgut tıplerınde zaten meymenet yok bunların kıme ne faydası olacakkı

1|0
    0|0
  • Işid sözde bir islam devleti bence çünkü islamda öldürmek diye bişey yoktur. Hatta bence amerika kurdu.

1|0
    0|0
  • Hayır aynı değil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir musluman bunu yapamaz Müslümanlıgi kötü göstermeye calsiyolar bence arkasında başka insnlar var bunlar gerçekten musluman olabilir mi amaç Müslümanlığı kötü göstermek

1|1
    0|0
    • Neyi yapamaz bir müslüman?

• 😂 tamam 😂 ama cidden öyle bak Kuran meali okudum aklımda kalan 3 cümle çünkü sürekli geçiyor zatrn ayetler birbirini tekrar ediyo insnlara iyilik edin namaz kilin ve mallarinizdan Allah için verin bu 3 cümle aklımda kalmis 😂

• Tamamda ben savunmadimki onlari😂

• Iki üc gün öncede afganistan meydanda işidlinin teki kendini havaya ucurdu ve en az 70 ölü var.
    Eminim bunu duymadin.

Işid kendi dinine mensup olanlari bile öldürüyor.
    Dini sorgulamaya baslayacaksan bu konu yanlis terrain

1|0
    0|0
    • Sorgulamaya başlamayacağım. Türkiyede de eylem yaptığına göre müslümanları da patlattığını bilebiliyorum otomatikman

• Hayır degil. 😕

1|0
    0|0
  • Neye inanıyorsun insanların din diye yaptıklarına mı Kuran da yazan İslam diye geçen dine mi Bence önce buna karar ver Aynı mı değil mi Kuran cevap veriyor

0|0
    0|0
  • Kuranı ilk okuduğumda dehşete düşmüştüm, ışid de aynı etkiyi yaratıyor bende.

0|0
    0|0
  • Onların öyle yapmasını İslamiyet e atamayiz
    Müslümanlardan kaç İslamiyete sığın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...