Rüya da eski sevgiliyi görmek?

Arkadaşlar 2 aylık ilişkim vardı 10gun önce ayrıldık ben ozur diledim ama kabul etmedi falan filan neyse dün gece rüyamda eski sevgilimigordum ben hala çok seviyorum dün rüyamda yine ayrıydik ama barisiyorduk ve sevgiliyken yaptıklarımızın aynısını yapiyorduk aynı sözleri veriyorduk birbirimize her saniye sini hatırlıyorum rüyanın nr anlama gelir bu

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Onu çok düşündüğün için rüyana giriyor, hepsi bu. Ben de sevgilimden ayrıldıktan sonra 2-3 kez onu rüyamda görmüştüm ama hiç barışmadık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 3 senelik sevgilimden ayrılalı 4 sene oldu halen görüyorum :D

0|0
    0|0
    • Moruk ben 2 ay çıktım ayrıldığımiza bu kadar üzüldüm seni tahmin edemiyorum

• İşte ben üzüldüm diyemiyorum çünkü hala üzülüyorum. Rüyanın sebebi tamamen bilinç altı yapmandan kaynaklanıyor. Çok ısrarcı olma ama kendini de unutturma. İnşallah barışırsınız.

• Şansımız i kaybettik moruk ben ayrıldım bana yalan söyledigi için ertesi gün ozur diledim haklı olduğum halde bizden olma dedi

Kızlar Ne Diyor 5

• Günümüzde rüyaların anlamları halen daha çözüme kavuşturulamamıştır o yüzden ne yorum yapılırsa yapılsın çok da doğru olmayacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sana geri dönecek :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Git barış

0|0
    0|0
    • Bem ayrıldım bana yalan söyledigi için ertesigun haklı olduğum halde barışmak istedimbizden olmaz dedi

• Çok seks yapan erkekler sürekli eski sevgilisini görebiliyormuş rüyasında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...