İnsanlar tek eşli midir? Sadık mısınız? Hiç aldatmadınız mı ya da aldatıldınız mı?

Evliliğin başlı başına saçmalık olmasıdır başka bir sebebi yoktur. İnsanlar tek eşli değillerdir kendilerini böyle olmaya zorlarlar.

0|0
27|17

En İyi Kız Görüşü

• Çok sadığım kendimi zincanlara zincirliyorum yarim için 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• İnsanı hayvanlardan ayıran özellik onurlu olmasıdır. Birden fazla kişiyle evlenmek istemek istekten öteye gitmemeli zira her istediğimizi meşru kılmaya çalışsak bu dünyada yaşayamazdık.

0|2
    1|0
  • her ne kadar eski erkek arkadaşım onu aldatmadığıma inanmasa da aldatmadım ve aldatılmadım.

0|1
    0|0
  • Ayak uydurma zorunlulugu

0|3
    0|0
  • Çok pis aldatırım.

0|2
    0|1
  • Yapısının ne olduğunun bir önemi yok dediğin gibi tek eşli olabilir de olmayabilir de o zaman buna uygun seçimler yapacak eş seçip onu aldatarak kadına ben tek eşli olamam sözleri vermeyecek Ha yapacak ise eşinin yüzüne söyleyip yapacak

0|0
    0|0
  • ihanetten ölecek gibiyiz

0|0
    0|0
  • İnsanlar olarak genellemeyelim de , kadınlar tek eşlidir.

0|0
    0|0
  • Bu çok tartışılır. Biyolojik olarak çok eşliliğe yatkın olabilir. Ama bir insan istese tek kişiyle olabilecek tek eşlilik genlerine de sahip. Burada karakter devreye giriyor..
    Ve mutlu olamayan insanlar kendi içsel arayışlarını bu şekilde arayabiliyor.
    Aslında anlatılsa çok şey var..
    tek bildiğim
    isteyen herkes sadık kalabilir.

0|1
    0|0
  • Rus kızı sadık olur.

0|0
    0|1
  • Tek eşli olsunlar mümkünse

0|1
    0|1
  • aldatmadım
    aldatılmadım.

0|1
    0|0
  • Aldatıldım ama aldatmadım

0|0
    0|0
  • Tek eşliyim

0|0
    0|0
  • Belki 5 belki 10 kere aldatıldım. İnsan çok sevince affedebiliyormuş. Ama bu yolda merhametimi kaybettim. Şimdi evleneceģim adamı bekliyorum ona sonsuz bir sevgi ve merhametle sadık kalacağım.

0|0
    0|0
  • Ne aldattım ne de aldatıldım. Çünkü buna ihtimal vermemek için bir ilişkim olmadı hiç. Ve senin dediğine katılmıyorum, insanların hepsi olmasada bir çoğu tek eşlidir.

0|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım, umarım aldatılmamışımdır :D
    Sadık biriyim
    İnsanların eşi var ama ben henüz eşimi bulamadım :)

0|0
    0|0
  • Herkesin eşi vardır dünyada :)

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Evlilik ve tek eşlilik gerçeken zor. Çünkü eşinle o kadar şeyler yaşıyorsun ki bazen nefret ediyor, bazen lanet ediyor ama mecbur onun koynuna giriyorsun tekrar.

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatmaya çok meyilli biriyim

0|1
    0|0
  • Evet😕
    Evet😕
    Aldatmadim😕😕😕

0|0
    0|0
  • Tek eşli değiliz

0|1
    0|0
  • Evlilik saçma değil bence. Sadakat önemlidir her konuda.

0|0
    0|0
  • Önce o başlattı ama

0|0
    0|0
  • Hiç aldatmadım.. Aldatıldım mı bilmiyorum.. Eger aldatıp hiç bişey yokmuş gibi hala benleys... Karaktersizligin dibidir zaten... Bense aptal yerine konuldugumla kalırım sadece..

0|0
    0|0
  • Evliliğin saçma olduğunu düşünüyorum ama çok eşlilik normal değil bence

0|0
    0|0
  • İnsanları hayvanlardan ayıran özelliklerden birisidir sadık olmak. İradeli olduğunu gösterir. Ayrıca herkes istediğinden çocuk peydahlasa belkide dünyada bilmeden ensest evlilikler olur. Sadakat temizliktir saflıktır. Aksini söyleyenin dünyadaki parazitlerden farkı yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayır hiç aldatmadım.
    Size katılmıyorum. Elbette bunun öznel olduğunu da belirtmeliyim.
    Neden tek eşliyim anlatayım. Ben sevdiğim kadınla tanıştığım an fark ettim ki o benim hayatımda EŞ olarak nitelendirebileceğim yegane kadın. Hayatı onunla paylaşmayı diledim. Belki başka bir kadın bana daha güzel seks, daha yoğun duygular ya da bunlardan daha fazlasını sunabilirdi ama her şey bir araya geldikten sonra ben onu sevdim o da beni sevdi. Biz bir olduk. Onun varlığı beni mutlu etti, aynı duyguları da onda buldum. Benim için o dünyanın en güzel kadını. Başkalarının ne düşündüğünü değil kendi ruhumda gördüğüm yansımalardan etkilendim.
    Şimdi bunları göz önüne alırsak, başka bir kadın beni nasıl mutlu ve tatmin edebilir ki? Ben yatakta özgürce yatmayı seven adam artık yüzümün onun saçlarıyla kaşınmasını, burnumun onun ten kokusuyla meşgul olmasını seviyorum.
    Başka bir kadın gelip istediği kadar seks teklif etsin. Üzgünüm. Turnike kapalı. Attıkları jeton seks mekanizmasını çalıştırmıyor. Orası sadece bir kişinin kullanımına açık.
    Hayat yalnız geçirilmemeli. Bizler sosyal canlılarız. Paylaşmak ve diğer ihtiyaçlarımız söz konusu. Bunları her gün yoğun bir şekilde özel olarak bir kişiden almak mı yoksa alelade bir yöntemle yüzeysel olarak herkesten mi?

Ben O'nu tercih ediyorum.

Umarım siz de O'nu bulursunuz ve fikriniz değişir. Bu güzellikleri yaşamanızı can-ı gönülden dilerim.

0|1
    0|0
    • ama ben size katılıyorum:D

www.kizlarsoruyor.com/.../a70360-bundan-daha-iyisini-bulabilir-miyim

yorumlarınız değerli... okuyup eleştirirseniz sevinirim:D saygılar

• anladım teşekkür ederim :)

• Rica ederim.

• Hiç aldatmadım.

4 kez aldatıldım.

5 de olabilir sonuncusundan emin değilim.

Aldatsaydım eminim böyle olmazdı neyse.

1|1
    0|0
  • Değildir.
    Sadakat tanımlaması zor bir kavram, kendimce sadığım.
    Hiç aldatmadım.
    Aldatıldım.

3|2
    0|0
  • Nasıl bencilce bir açıklama olmuş. Nasıl ki ticaret yaparken sözleşme yapıyorsun, burda da bir alma verme durumu söz konusu. İster hizmet sözleşmesi olarak düşün ister mal veya alışveriş olsun. Niye yapıyorsun bunu? Kazıklanmamak için, kendini güvende hissetmek için...

Kadının kendini güvende hissetmesi için evlilik denen kurum. Çünkü kadınlar daha çok güvenliğe ihtiyaç duyan varlıklar oldukları için, her daim bırakılma korkusunu en temiz olarak bu şekilde bir sözleşmeyle giderebiliyorlar ve kendilerini güvende hissediyorlar.

Sen de diyebilirsin ki, bana ne kardeşim onlar da kendine güvensinler. O vakit sen de kendine güvenenlerden arayacaksın veya ilişki de kendilerini, içini sana açmayan kızlarla iletişim kurmayacaksın.

Dünyayı ve normlarınızı kendi değerlerinize ve isteklerinize göre ne güzel yargılıyorsunuz...

Arz talep meselesi...

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz

0|1
    0|0
  • aldatıcak olsam ayrılırım garaj mantığı yok bende garajde hem ferrari hem lamborgini olsa ne farkeder aynı anda iki aracıda kullanamazsın

0|1
    0|0
  • tek eslilige karsıyım

0|2
    0|0
  • insan tek eşli midir bilmiyorum da eşleşmeden önce olgunlaşması gerektiğini biliyorum

0|0
    0|0
  • Bedenen inanmam tek eslilige. Toplumun genel deger yargıları da toplum kadar hastalıklı şeyler

0|0
    0|0
  • Kimsenin sadık olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bana göre tek eşlilik önemli. Sadakat bu dönemde pek hakkettiği görmüyor tabi. Biraz karakter meselesi. Benden ayrılalı 1 sene oldu hala başka kızlarla konuşurken rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • tek eşlidir aldatmadım aldatılmadım da 😁

0|0
    0|0
  • aldatıldık ama yıkılmayız heralde :D

0|0
    0|0
  • Şuana dek hiç bir birlikteliğim olmadı ama sadık kalmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • aldatılmadım ama heran aldatabilirim belli olmaz

0|0
    0|0
  • Ufak tefek kacamaklar illaki oldu..

0|0
    0|0
  • kesınlıkle insanlar tek eşli degıldır yanı en azından erkekler tek eşli bir yaşamdan yana degıler ve evlılıgın yasalar cercevesınde belli yıl aralıgında her ıkı tarafında kararı ıle yenılenmesı dusuncesındeyım yanı dıyelım beş yıl sursun sonra yenıden evlenmek ıstıyorlarsa evlensınler yoksa herkes yoluna

0|2
    0|0
Yükleniyor...