Herşey düzelecek derken çakılmak nedir?

Tam hayatım yoluna girecek üniversiteyi bitirmişim rahatladım felan derken ev sahibinin kapıya gelip evden çıkın demesiyle şok oldum babam 4 aydır kirayı ödemiyormuş , iyice psikolojim bozuldu evde sürekli bir gerginlik hali babam zamanında bir arkadaşının ameliyatı için para çekmiş bankadan şimdi onun çilesini ailece çekiyoruz Allah'a isyan etmeyeyim diyorum ama ben o borç yüzünden üniversiteyi açıktan okudum örgün gidemedim şimdide diş teli taktırcaktım cesaretimi toplamıştım maddi sıkıntı yüzünden tedaviyi de bıraktım yani bazen hayat öyle boka sarıyor öyle çaresi kalıyorsun ki ölmek istiyorsun sayın site sakinleri.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Zor durum ama atlatilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen daha bu problemlerle ölmek istiyorsan ohoo... İnsanlar neler yaşıyor yahu

0|1
    0|0
  • Zamaninda o borc yuzunden univ. aciktan bitirmeyi basarmissin. Belki o zmanlar bitirmek bile hayaldi senin icin ama yapmissin sonucta. Hersey yoluna girer yine sadece sabret

0|0
    0|0
    • evet hayaldi uzaktan eğitim okudum sınavlar için sakaryaya gitmek harcı denkleştirmek vesayre hayaldi ama bitti. ben bu süreçte kendime üzülmüyorum annemde çalışmak zorunda kalıyor ona üzülüyorum

• Uzulme hic annende calismis destek olmus. Birlik olmak onemli boyle zamanlarda. Şu an calisiyosan bir miktar ayir kendine dis teli takmak o kadarda masrafli degil. Aylik belli miktar taksit yapiyolar. Birsekilde odersin buyutme kafanda erteleme

• Bende kalabilrsin valla cok yalnızım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...