İffetli kadın nasıl aldatır diyen müslüman erkekler neden iffetli evli erkek aldatamaz diyemez merak ediyorum?

Az önce okuduğum bir soruda adam şey yazmış açıkça kadın istemiş neden vicdan yapıyosun demiş üstüne birde kadın adamın altında ne işi vardı demiş. Bende soruyorum iffetli olması gereken evli ya da neyse bir erkeğin kadının üstünde ne işi vardı? Madem Kutsal kitaplarda her iki cinsede zina günah, iffet ikisine de o zaman siz madem inançlısınız bunu inkar etme lüksünü ya da yüzsüzlüğünü nereden bulabiliyorsunuz çok merak ediyorum sevgili müslüman erkekler? Kadına şeytan Dedi kiminiz ama asıl şeytan yanlışı sırf hem cinsi olduğu için koruyan değil midir saygılar yanıtları bekliyorum.

Güncellemeler:
Tarafsız bir Müslüman erkek yok mu bu sitede?
Bende Müslümanım yalnızca bu durumu anlayamıyorum..

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim toplumumuzda kadınlar suçlanmaya daha meyillidir halbu ki zinayı yapan iki tarafta aynıdır. Namus bekçiliği yapmadan önce namusun tanımını bilmek gerek suçsuz kadına bu tür iftiralar atmanın büyük günah oldugunu bilmek gerek. Kısacası Allah her şeyi görür ve bilir insanların sözleri hiç te önemli değil aslında

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gözlerini dünyaya açtıklarında nasıl saf ve su gibi berrak iseler, gözlerini dünyaya kapadıkları zaman da, elbiselerine bulaşan çamurlardan arınmış olarak kendisine tertemiz dönmelerini arzu eder. Hem nesillerinin hem de yaşadıkları toplumların bozulmaması için iffetli yaşamalarını gerekli görür.
    Bir şey daha var. Allah Teâlâ kullarını günahtan kıskanır. Buradaki kıskanma ifadesi Peygamber Efendimize aittir. Kullarının günah kirinden uzak kalmasını Cenâb-ı Mevlâ’nın ne kadar çok istediğini bize anlatmak için böyle söylemiştir. Ailesinin iffetine düşkün bir insanı, onlardan birinin iffetini zedelemesi nasıl perişan ederse, bir kulun günah batağına düşmesi de Cenâb-ı Hakk’ı pek üzer.

Allah Teâlâ kullarına zinayı işte bu sebeple yasaklar; kötülüklerin açığını ve gizlisini onlara bu sebeple haram kılar

1|0
    0|0
  • Bence Söyledikleriniz gerçeği yansitmiyor malesef hani örnek vermek gerekirse cok bilindik birsey olan Hadi oglum amcaya pipiyi göster kültürümüzde oldugu soylenir ama ne yegenim bana pipisini gosterdi nede ben amcama. Ve sitede zannetmiyorumki bu sekilde örnekleri yasamis kişiler olmasi. Bunlar bence asıl olmayan muhabbette klişe olan sözlerdir

0|0
    0|0
  • Valla yerden göğe gökten yere kadar haklısın zina her iki cinsede günah iffetse her iki cinsede var

1|0
    0|0
    • Toplumda eşitlenmeli işte durum. İnsanlar hata yaptıklarının farkında olmalı.

• İnşaAllâh düzelir

• Aldatan erkeğin iffeti olmaz!
    O iffetsiz, haysiyetsiz ve şerefsizdir..

Bu kadar net..

#Vesselam

0|1
    0|0
    • Tamam da bu toplumda yok.. Kadına sabahtan akşama kadar şöyle Yap böyle gül şunu giy iffetli ol lafları ama erkekler iffetli değil çoğu babası dayısı tarafından genel eve götürülüyor bunlar ne olacak?

• Toplum iffetin ne demek olduğunu öğrensin ondan sonra der..

• Konu adamın iffetli olması gerektiği halde aldatmasının toplumda çok sert karşılanmaması..

• hata ne ise bu ikisinide kapsar, erkek olmak bir şeyleri yapabilme özgürlüğü vermez Insana, ahlak kavramı erkek içinde geçerli, kendini haklı gibi görüp bütün suçu kadının üzerine atıp kendi ahlaksızlıklarını örtmezler, böyle erkekler kişiliksiz ve düşünce yoksunur..

0|0
    0|0
  • Allah katında doğru her iki tarafa eşit olarak günah yazılır ve ayni günahın bedeli ödenir. Fakat kul olan biz insanlarda bu başka işte. NEYAZIKKI erkek yaptığı zaman daha masum görülüyo. Erkeğin aldattığını duysa millet hatadır der geçer fazla takmaz ama yapan kadınsa namusa girer şerefe girer, ölüme bile gider.. Bu birazda bizim geleneklerimizle alakalı bir durum yani.

0|0
    0|0
    • İşte bu Kuran'da olmayan bir şey kadın hata yaptığında çocukları bile elinden alınan anneler var ama baba yapınca kadın susmak zorunda ne için? Kim için? Sonra şeytanın askeri diye kadına diye söylenirler oda bir başka yerme hali örneğin iğrenç bir durum.

• Hayır bee cevap vermem gerek diye hissettim ☝ tamam verme iyi günler ✌

• Öyle deyince dedim işte bende, iyi günler sana da sağ ol

• Kızlardan her halt gelir.

0|0
    0|0
  • On numara soru olmuş heyecanla bekliyorum cevapları

0|0
    0|0
  • kıyamam dediklerime hırs yapmış soru paylaşmış :)

0|0
    0|0
    • Sana hırs yapmadım ben önce bir sakin 😂 burada bu toplumda olan kutsal kitapla zerre ilgisi olmayan bir zihniyet var onu sorguluyoruz sen yalnızca bu kesimde bir noktasın.

• neyse boşver hadi iyi günler sana

• Sağ ol iyi günler sana da

• cinsiyet ayrimi gozler onunde

0|0
    0|0
  • Aldatıyorsa kerhanede çalışsın ne diyeevleniyor ki

0|0
    0|0
  • Sabah sabah boşver günaydın sanada

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...