Şimdi eve çıkmakla yurtta kalmak arasında kaldım. İstanbul'da malum ev kiraları çünkü eve çıkarsam kimseyle uğraşamam tek çıkarım. Bunun güvenlik sorunu ev kirası vs var ama yurtla aynıya geliyor sanırım yurt 17 buçuk falan tek kişiliği yıllık olarak bakarsak aynıya denk gelebilir çok lüks olmayan bir evde. Siz ne diyorsunuz?😕🙄😏

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• İlk sene yurtta kal..
    sonra bir ömür geçirebileceğini arkadaş kalabileceğini düşündüğün kız arkadaşınla, içerenköy bakkalköy kayışdağı gibi sadece bir araçla gidebileceğin yerlere bak.. 600- 750 arası kiralık ev bulursun..
    Ayrıca bahsettiğim yerler bostancı Suadiye Caddebostan gibi yerlere taksiyle bile 20 tl yazar..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence yurtta kalmasin İstanbul'da yasiyorum ve ilk baslarda evde kalmakta zorlanabilirsin.. Uyanamazsin belki belkide hastalanirsin belki hirsiz girer, önce bir bak gör istanbulu ilk seneni bitir sonra eve cikmak istersen cikarsin benim düsüncem bu yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Hangi üniversite.

0|0
    0|0
    • Hahahahahahahaha haykırdım😂😂😂

• O yüzden dikkatli ol. İstanbul'da okumak ölümle eş değer. 😀 Sokağa çıkarsın kim ezecek diye gezersin, eğlenmeye gidersin ulan harcasam ayın sonu gelir mi dersin, derse gideceksin otobüse binersin yorulursun derste uyursun. Hayat böyle İstanbul'da 😀😀😀

• Ogrenci once yurtta kalmali, o ortami yasamali, sonradogru insanlarla birlikte eve cikmali..

0|0
    0|0
  • Ev tabi ki

0|0
    0|0
  • Ev..

0|0
    0|0
  • Bence sokakta kal. Çadır filan kurup ateş yakarsın hem öğrenciliğin zorluklarını yaşarken aynı zamanda survivor ı da yaşarsın. Baktın yapamıyosun ailene ada konseyinde senin ismini yazmalarını söylersin. Ve bu haftaki elenen kişi sen olursun. The End

0|0
    0|0
  • Evin rahatlığı paha biçilemez, yurdun iki katı olsa bile çıkılır.

0|0
    0|0
  • Evin rahatlığını hiçbir yurtta bulamazsın. Yan odalardan çıkan sesler yüzünden katil olmaya niyetlenen çok tanıdığım var.

0|0
    0|0
  • Ev sıkıntı bacım ben evde kalıyom derdi sorunu bitmiyor yani maddi anlamda ama kafa çok rahat benim için değiyor sana Nasıl olur bilmem

0|0
    0|0
  • yalnız ewe çıkılmaz arkadas bul :D

0|0
    0|0
  • ilk yıl yurt en azından ilk dönem

0|0
    0|0
  • At çiftliği.

0|0
    0|0
  • yurda kız atamazsın eve atarsın

0|0
    0|0
  • yurtta takıl bır donem falan kafa dengı ev arkadası bul ordan onlarla eve cık yurtta kalınır mı ya unı de sakın he

0|0
    0|0
  • Yurt iyidir evle uğraşılmaz

0|0
    0|0
  • ev bence herşey serbest ama derdi coktur

0|0
    0|0
  • Ben kesin evde kalirdim

0|0
    0|0
  • Ama yurt ortamı farklıdır yani en azından ilk yıl bir yurdun tadına bak derin.

0|0
    0|0
    • Baktım zaten beğenmedim😂

• Pardon 😊 OZaman artık gelmiş Zamanı yani yurtda o kadar parayı verene kadar kendin de bir ev tutabilirsin katılıyorum.

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...