Ne yapmalıyım bakarmisiniz?

Üvey kardeşim erkek ben 19 yaşındayım ve oda 25 yasinda sürekli tacizine uğruyorum karşı çıkmamla birşey yapamadı şuana kadar ailem annem ve babam inanmıyor daha doğrusu imkan vermiyorlar ne yapıcam ben evde tek kalamıyorum ansızın odama gelip yanıma yatıyor onlar yokken pis pis hareketler yapıyor buda yetmezmiş gibi elle taciz yapıyor elle taciz olayı çok arttı ve çıplak geziyor annemler yokken bazen korkuyorum taciz edebilir diye sizce ne yapmalıyım?

Not:Troll filan değildir ona göre cevaplar lütfenn yardımınıza görüşlerinize ihtiyacım var.

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam taşınırdım bir kız arkadaşıma güvendiğim erkek kardeşi olmayan birine bakalım evdekiler o zaman inanıyorlar mı inanmıyorlar mı o zaman herşey belli olur anlaşılır büyük bir darbe vur kanıtla gerekirse odana kamera koy telefonu bir yere koy video kaydı al bakalım ne bok yiycekler laptobu açık bırak kamerayı aç ve kayıt yapsın 2 gün izlet sonra onun haberi olmadan gerekirse.

1|0
    0|0
    • Yaptım ses kaydı aldım uyardılar konuşmayın hiç birbirinizle dediler ama hayla elinden geleni yapıyor

• Taşın o zaman. Ailende merak etsin niye taşındın diye. Ama kız arkadaşına bu durumdan bahsetme sakın. Hani evdekilerle taştışmışsın gibisinden çık git.

En İyi Kız Görüşü

• Delil bul. Kamera, ses kaydı, vs vs..
    Bunları telefondan yapabilirsin hemen.
    Umarım kanıtlayabilirsin, ciddi ol. Soğukkanlı ol. Kontrol sende olsun daima.
    Bol şans.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yaptım ama bir kez evden kovuldu tekrar affedildi yalvardi babama ama hayla devam ediyor ben gidicem galiba evden artık urasamiyorum çok sağol birdaha yapamaz sanıyorlar

• Umarım başarırsın. Sesini duyurmaktan asla korkma, senin buna hakkın var. Bol şans, umarım herşey tıkır tıkır işler ve herşey gönlünce olur.

• Çok teşekkürler balım polise gitmem şart artık bu cesareti aldım

Erkekler Ne Diyor 20

• Valla sinirlerim bozuldu. Eğer trollemiyorsan bir kamera ile delil elde et. Aileni falan geç direk polise git. Şikayetçi ol. Pek onunla yalnız kalma. İnsan değil ki ağzımı bozayım. Ne desem küfür olacak o yüzden susuyorum.

1|0
    0|0
    • İnanın trol filan değil şu an uyuyamıyorum sabah ise gidiyor annemle babam delil var ama yaşı büyük birde dışarıdaki insanlara karşı çok olgun beyefendi davranıyor

• Video ses kaydı var hatta bir kez evden kovdular ama gine babam kıyamadı yalvardi ayaklarına kapandı babamın eve aldırtti kendini sırf benimle uraşmak için nasıl kurtulabilirim son çare ben terkedicem evi 😞

• Bu ailenle olabilecek bir şey değil demek ki. Biraz daha cesaretli olacaksın, polis bu işi çözer. Reşit olmuşsun yani artık ailen ile şikayete gitmen gerekmiyor. Hem evi terkettin diyelim nereye sığınacaksın. O yüzden bunu resmi bir şikayete dönüştür. En azından sonrasında Aile Bakanlığı bünyesinde bir yere yerleştirilirsin. Polisten korkuyorsan 183 ü ara yap bişiler koyun gibi orada durmak çözüm değil.

• Onu kayıt cihazı ile falan kaydet ailene göster

1|0
    0|0
  • Annene babana anlat

0|0
    1|0
  • odaya gizli kamera yerleştir ispat için

1|0
    0|0
  • İnsanda kafa olmalı bir kamera bilmiyosan dandik telde bile ses kayıt var git ses kayıt aç konusmasini kaydet annene soleme git polise sonra yeni çıkan yasa ile Hadim uygulansin

1|0
    0|0
  • Fotoğraf çek ses kaydı vs

1|0
    0|0
  • sosisini kes o uyurken

0|0
    1|0
    • Dalga geçilecek birşey göremiyorum ben

• Gerçekten anlamıyorum bu kadar insanların zor durumunu fırsat bilip konuyu dalgaya saptiranlari neyse sizin seviyeniz belli ben o seviyeye düşenlerden olmadığım için daha fazla sizinle polemiğe girmiyorum.

• git şikayet et

1|0
    0|0
  • odana bir kamera koy akşama kadar dursun işte

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et.. Elbet ilgilenir veya aile sosyal bakanlığına başvuruda bulun...

1|0
    0|0
  • Bunu anne baba biliyor ama inanmıyor öyle. mi?

1|0
    0|0
    • Yok büyük olduğu için imkan vermiyorlar

• Yapmıştım ama tekrar gine yapıcam tm

• Aynen tekrar yap sen

• odana cemera at geldignde annene izlet işte

1|0
    0|0
  • Aile salak olunca olan çocuklara oluyor işte , ses görüntü bir şekilde çek doğru savcılık :)

1|0
    0|0
    • Yaptım ama uyardılar hatta kovdular geri geldi özür diledi yalvardı sonuç olarak geri eve yerleşti 😕

• Bu nasıl bir iştir ya illa kötü son olduğundamı görecek aileler gerçekten Allah yardımcın olsun burdan ancak bu kadar oluyor..

• taciz ediyomuş zaten niye korkuyosun tecavüz dicen.

1|0
    0|0
  • Korkut onu bir sekil nasıl bir ailede yasıyosunuz bir turlu anlamiyorum ona bir kız yap azgınlıgını atsınserefsiz

0|0
    0|0
  • gızlısın takıp gonderırmısın az ya da sms acıl

0|0
    0|0
  • Ne guzel sevissene onunla

0|0
    0|0
  • Gizli kamera yerlestir eve..

0|0
    0|0
  • fotograf cek video cek anne babana goster.. nasil inanmiyorlar..

1|0
    0|0
  • resimle felan belgele ve polise şikayet et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...