Şikayet edebiliyor muyuz?

Babamı şikayet etmek istiyorum konu bu çünkü 5 yaşında başladı çilem biz 3 kardeşdik bir Ablam bide en büyüğümüz abim o Zaman'lar aklım zor eriyor ama hatırladığım ufak tefek anılar var babam ablamı Kuran kursuna götürürken söylemiş başka bir kadınla ilişkisi olduğunu ablam lise sınavlarına hazırlanıyordu o Zaman'lar ablam günlük tutardı oraya yazmış evde kavgalar oluyordu ben ağlarken baba gitme derken gelecem sen uyu diyordu ama gelmedi Zaman geçiyordu tabi abimle ablam şehirdışında okumaya çalışıyorlardı her ne kadar abim sorumsuz şiddet yanlısı biri olduysa ablamda çok kitap okuyan kültürlü bir genç kız olarak yetişiyordu ben onlardan en az 8 yaş küçüktüm tabi onlar şehirdışında olunca annemle ben yalnız kaldık annem ev hanımıydı sağolsun beni güzel ahlakla yetiştirdi lakin bende 5 yaşında psikolojik olarak kötü etkilenmiştim ergenliğe giresiye kadar yatağa kaçırıyordum annem babamın yanına göndermiyordu babamda sorumsuzdu sadece ekmek parası diye 20 milyon bırakıp gidiyordu o zamanlar 20 en büyük para Zaman geçti yine tabi ben lise ye başladım abim ablam üniversite mezunları iş arıyorlar abim tcdd de çalışmaya başladı ablam odtü mezunu iş arıyordu abimle beraber kalıyorlardı annem dertleşmeye büyük teyzemin yanına giderdi büyük teyzem koah hastalığından vefat etti annem onada kederlendi kendisine 6 ay sonra meme kanseri teşhisi kondu 16 yaşındaydım lise yıllarımı en verimli geçirmem gereken zamanlar yalnız kaldım elbette annem vefat etti ama o yaşta aldığım sorumluluk bana yine ağır geliyordu babamla annem boşanmamışlardı hala resmi nikahlıyor karısıydı 1 gün gelip gece boyu kalmadı sahip çıkmadı abimle ablamda çalıştıkları için sıyırdılar kendilerini annem sağolsun biriktirdiği altın parayı 3 kardeş bölüştük lakin abi abla sefasını sürerken bu zamana kadar maddi yönden çok destek olduğunu söyleyen babam o benim paramdı annen çalışmazdı diyecek kadar alçak bir babam var ve lanet olsun ben ona muhtacım Allah büyük bir gün oda bana muhtaç olacak.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...