Kadınlara bu yüzden hayranım?

1 saat önce bir başlık açtım ve orada yorum yapan hanımlar gerek sert gerekse dozunda beni
eleştirdiler ama bir şey dikkatimi çekti samimi olarak bir özür, af dileme veya geri adım atıldığı zaman kadınlar hemen affediyorlar bizleri. Açıkçası hanımların bu davranışlarını görünce seveceğim kadının kıymetini daha iyi anlıyorum. Sizler neler düşünüyorsunuz?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Sen ufacik birseyden yola cikmissin aynen oyle.. affet demek ozur dilemek guzel davranmak bile yetiyor tabi konuya da bagli cok farkli olabilirler de😉

0|2
    0|0
    • Evet ufak bir şey ama biz o ufak şeyler için bile bazen odun olabiliyoruz :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar çok değerlidir. bunu pek çok erkek bilmez. o bilmeyenler şiddet uygular küfür eder kalbini kırar vb...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• saflığımızı bir kere daha hatırlattığın için teşekkür ederiz.

0|2
    1|0
    • Rica ederim. Görüşlerinizi belirttiğiniz için asıl ben teşekkür ederim.

• Kimseye hayran değilim.

0|1
    0|0
  • yalakalık loading...

1|2
    0|1
  • Ay yine mi sen?

0|1
    0|0
  • Cunku biz💪🏼

0|1
    0|1
  • Ben onlardan degilim galiba

0|1
    0|0
  • Aptaldır kadınlar.

0|1
    0|0
  • Duygusal varlıklarız. O yüzden affediyoruz. Bu güzel bir şey değil ama sizin işinize geliyor tabi bu açıdan

0|0
    0|0
  • Kadınlar bü yüzden hep kaybeder işte. Çünkü bu iyi niyetlerini kullanan lavuklar kırar döker onları.

0|0
    0|0
  • Kiz tavlayabilirmiyim ayakları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınları kandırmak kolay da, fikirleriniz uyuşmuyorsa ısrarın bir anlamı yok. Ne ısrar ederim ne de severim.

0|0
    0|0
  • recep tayip erdoganin g0t killarin esi.

0|1
    0|0
  • Sirf kendimi kadinlara yarandircam diye hakli oldugum konuda geri adim atmam ha haksizsam ozur dilerim tabii ki

0|0
    0|0
  • Kadınlar ne istediğini bilmeyen varlıklardır açık ve net diyorum 1 kere güvenirler bir kere kırdınmı ya da ağlattınmı bir kadını asla geri kazanamazsın

0|0
    0|0
  • Merhamet duygusu her insanda bulunmaz, Allah başımızdan kadını olsun erkeği olsun gönlü güzel insanları eksik etmesin..

0|0
    0|0
  • Sen istedigin kadar affet die yalvar yine affeymez o istemdn. bide cok affet de de gor ipleri ver eline

0|0
    0|0
  • Kadınlar dibine kadar gider yeterki ona o gücü ver

0|0
    0|0
  • Bu huyları çok iyi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...