Eşcinsel yani gay erkekler hakkında ki düşünceleriniz nedirr 👬👨‍❤️‍👨?

Soruda olduğu gibi herşey açık. Saygı çerçevesinde görüşlerinizi belirtin.. 😊

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Cok gay arkadasim var gayet normal hatta onlarla daha cok egleniyorum daha sicak bakimli kibar ve eglenceliler hepde beni severler 😅 lezbiyen arkadaslarimda var simdi cahiller yanlis anlicak; her kim olursa olsun kendini nasil hissediyorsa oyle onlari kabul etmek ve saygi duymak lazim, herkez ayni olucak degil ya! Farklilik herzaman guzeldir zaten❣
    Heterosexual insanlar nasil her karsi cins'te birilerini gordugunde etkilenmiyor ve istemiyorsa escinsellerde oyle. Her gören ayni cinsi affedersin arzulamiyor. Escinsel artik heryerde kabul ediliyor, oyle insan cok var! Iyiki varlar bende sizi seviyorum 💋

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yas 99 mu? Neyse
    Adam gibi adamlar ici disi bir yaninda ki kiza sulawzlar iclerinden de fesatlik gecirmezler saniyorum ki kucuk yasdan beri gelistirdikkeri savunma mekanizmasinda. Dolayi laf dalasina girmek cok zordur girerseniz yenilirsiniz..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karşı cinsin tenine ortak olmak varken insan neden kendinden bir tane daha ister diye düşünmüşümdür hep. Fazla bir düşüncem yok açıkçası.

0|1
    0|0
  • Nedense eşcinsel arkadaslarim hep olmustur. Bir de ne hikmetse kadın ruhundan cok iyi anliyor benim tanidiklarim az dinlemedi beni. Toplumun sandığının aksine sürekli gülümseyen feminen ve yavsa k değiller. Umarım hayat başka renkleri de kabul edecek kadar güzellesir bir gün kafam yerinde deği l ne yazıyosam onu da bilmiyorum

0|2
    0|0
  • seviyorum heleki çoğu iyi insanlar.

0|1
    0|0
  • Seviyorum, destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Hala kendilerini kandırdıklarına inanıyorum.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...