Doğru yapmış mıyım ne dersiniz?

çalıştığım kurumda görme özürlü bir arkadaşım var geçen gün bana senden hoşlanıyorum dedi sinirlerim bozuldu resmen gözleri görmüyor ve benden hoşlanıyor aklımdan neler neler geçti ama ona sadece bu işin mümkün olmayacağını söyledim ömrümü gözleri görmeyen biriyle nasıl harcarım değilmi ama yemek bile yiyemez belki kendibaşına yemeğini suyunu bile ben vermek zorunda kalabilirim biömür görse belki olurdu yakışıklıda çocuk ama gözleri görmüyorken yanıma bile yaklaştıramam gençliğimi ziyan edemem doğrumu yaptım sizce

Güncellemeler:
trol diyenler az öteye gidin severdim belki hoş çocuk yakışıklı ama gözleri engel işte özürlü biriyle bir ömür nasıl geçer
gözleri gören yakışıklı zengin bir bey varsa yazsın

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru be kızım hayırdır hesabı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekçi olmak lazım. Dogru yapmissin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Söyleyiş şeklin güzel ama düşünce şeklin biraz yanlış geldi. Sonuç olarak sağ evlenip sonradan engelli olanlar da var. Ayrıca engelli birisi ile evlenmiş insanlara da haksızlık yapıyor gibisin. Tercih tabiki senin. Buna kimse birşey diyemez. Bir de şöyle bir durum var. Allah korusun şu an bu yazıyı sen değil o soruyor olsa ne hissedersin. Şimdi sen ne yapardın diyebilirsin benim engelli eşim olmadı ama eşim olsa keşke dediğim engelli kişi oldu. Allah hakkında hayırlısını versin İnşaAllah.

1|1
    0|0
  • Ya şimdi belki sana laf diycekler ama kimse öyle birine içi atmaz aşık olmadıktan sonra burada kimse iyilik meleği kesilmesin bence ben olsam bende istemem🙄

1|0
    0|0
    • Ayrıca trollük böyle değil o benim işim öğrenicen çok şey var :/

• Şöyle düşün; ya senin de gözlerin görmese? Her an her şey olabilir, değil mi? Bir kaza geçirirsin, gözlerini kaybedersin. Sonra o çocuğun yanına yine gidersin. Eee, şimdi? O der mi sana; görmeyen biriyle bir ömür geçer mi?

0|0
    0|0
  • Gözlerim çok çok iyi görüyor ama senin gibileri değil... O çocukta görme engelli olmasaymışı muhtemelen seninle aynı sokaktan bile geçmezmiş, dua et seni görmemiş...

1|0
    0|0
  • Bunu yazarken hiç utanmadınmı? Bu insanlar senin gibi benim gibi bir ruhtan bir bedenden yani senin gibi egolu biriyle birlikte olmak istemezdim cok çok kötüsün ya kendini onun yerine koydunmu bu soruyu sormamalıydın sayın hanım efendi bu soru senin gibi insanların bu dünyaya nasıl baktıklarının kanıtıdır.

1|0
    0|0
  • Trollük yapabilirsiniz tamam laf yok da bokunu çıkarmayın.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Çocuğa kibarca hayır demen dışındaki düşüncelerin yanlış

0|0
    0|0
  • Görme engelli dediğin adamı haketmiyor senin gibi bir zihinsel engelli

0|0
    0|0
  • troll değilse şerefsizim

0|0
    0|0
  • Tatlılıkla reddetmişsin bence iyi yapmışsın görmesi değilde sen sevmeden olmaz zaten takma kafana

0|0
    0|0
  • Doğru birşey yapmışsın. Ama karakterini ve ses tonunu sevmiş baya güzelliğine önem vermeden sevmiş.

0|0
    0|0
  • nasıl yaptın bunu ha nasıl nayır nayır nolamaz.

0|0
    0|0
  • Bu kadar acımasız olmamalısın senin gibi kadınlar benden de uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Yanlış yaptın desek koşup kollarına mı atlayacaksın trol kardeş?

0|0
    0|0
  • bu trollük değilse ALLAH o adamın derdinin aynısını sana versin

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın knk ama biraz ağır konuşmuşsun sakat kalırsın umarım xd

0|0
    0|0
  • trollsundur inşallah

0|0
    0|0
  • mantıken doğru zaten fiziksel özellik nedirki, muhim olan sevmek sen zaten anladığım kadarıyla sevmiyorsun da...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• peki senin ilerde özürlü olmayacağını nereden biliyorsun şurda bir trafik kazası falan geçirsen gözünü bırak felç bile olabilirsin herkes engelli olmaya aday. karşındaki insanı küçümsemen haddine değil sınırını bil

1|0
    0|0
  • Yazik ki senin gibi bir aptal mahluka açılmış. Özürlü değil 'ENGELLI' ayrıca. Şansliymis ki senin gibi bir zavalliyla ömrü ziyan olmayacak. Marifet gibi yazmış bir de burada. Afferim kızıma. Hadi alkışlayın da insin sahneden. Te Allam ya.

1|1
    0|0
  • umarım ona bu şekiilde açıklamamışsındır vicdanı bacak kıllarından daha ıvırcık kötü insan.

0|0
    0|0
  • Evet aynısını ben de yapardım. Ama o da kör olmak istemezdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...