Türkiyeden defolup gitmek?

Ülkede yaşananlardan dolayı artık bir çok kişi bir yolunu bulup türkiyeden gitmek istiyor aslında onlardan biride benim artık topluma karşı bir tahammülüm neredeyse kalmadı dogrudan ve haklıdan yana oldugumuz için sürekli birilerinde vatan haini damgası yemekten elimdeki yeteneklerimi bilgime tecrubelerime ragmen iyi bir hayat sürememekten haklarımızın sürekli birileri tarafından gasp edilmesinde ve de en çok toplumumuzun yeterli eğitim anlayışa sahip olmamasından sıkılmış bezmiş pes etmiş biri olarak soruyorum Türkiyeden sizde defolup gitmek istiyor musunuz benim gibi

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Toplulumumuzun eğitim görmemiş kesimiyle muhatap oluyorsan bu senin sorunun. Ben şahsen eğitimli, açık fikirli, bakış açısı geniş, vatanını koruyan, vatanının bir avuç toprağını kimseye yar etmeyen insanlarla düşüp kalkıyorum. Hakk ile kandırıp din ile beyinleri yıkanmış insanlar inşallah devletimizden ve çevremizden arındırılıyor. Ben artık bir adamın kafasına sıktıktan sonra su içerken oturup 3 yudumda içen bir insanı gördükten sonra bu vatan haini, cenazesi bile olmayan, namazı bile kılınmayan, aileleri bile kabul etmeyen, hainler mezarlığına iş makinesiyle gömülen bu şerefsizlere daha fazla şaşıramıyorum.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• aksine daha bağlanıyorum böyle bir milleti hiç bir yerde bulamam en ufak olayda kaos olur genelde başka yerlerde avrupa amerika kötülemeye devam etsin bize oynanan oyunlar onlara oynansa 1 sene dayanamazdılar sanırım !

1|0
    1|0
    • @Dunyalidegilim sen zannediyorsun ki bu yasimiza kadar hic duzeltmek icin mucadele etmedik mucadele etmek bir ise yaramiyor sonunda vatan haini ilan ediliyorsun artik hadi gelde mucadele et dogrulari goster gostere biliyor isen bu kadar insana

• İlk önce kendin doğruyu bul da. Gerisine niyetin halis olursa Allah yardım eder.

Kızlar Ne Diyor 8

• Turkiyeden defolup gittim. Ilk baslarda ozledim ama Şu an dogru bir karar almisim. Canim ulkem.. cok severim irmaginin akisina olurum ama mahvettiler. Eski turkiye yok..

1|0
    0|0
  • Turkiye'de yasamiyorum. Iyi ki de yasamiyorum. Her seyiyle bana ters. Din anlayisiyle, özgürlük anlayisiyla, ahlak, zeka, saygi anlayisiyla... Her seyiyle hemde.

1|0
    0|0
  • Çok küçük ferah bir yere gitmeyi çok istiyorum hatta ilerde mesleğimi tam elime aldığımda gitmeyi planlıyorum amerika ingiltere fransa almanya hariç küçük mu küçük en küçük ülkeye :)))

0|0
    0|0
  • yolun açık olsun kardeşim hakkında hayırlısı olur inşAllah

1|0
    0|0
  • Onların istediği gibi olmazsan yürümez bu iş.
    Onlar kim?
    Onlar-koltuk sevdalılari ve şakşakcilari. Kraldan çok kralcilar. Ülke babasının Çiftliği sanki.

0|0
    0|0
    • hiçbir zaman kimseye boyun eğmem egmedimde onlar gibi olamam savaşmaktanda bıktım bir yandan artık defolup gitmek istiyorum yorumlardan anladıgım kadarıyla bir çok kişide bu durumda

• Ne oldu

0|0
    0|0
  • Çıkarken kapıyı kapat

0|0
    1|0
  • Dur sakin ol, bir seks yap kendine gel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynen istoyoruz ama Şu an dış ülkelerde bitikleri oynuyor

1|0
    0|0
  • keşke

0|0
    0|0
  • Bu cahil örümcekler yüzünden isveçe, ispanyaya yerleşicem az kaldı..

0|0
    1|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
Yükleniyor...