Kızlar sevgiliniz yanındayken tacize uğrasanız sevgilinize söyler misiniz, erkekler sizce size söylemeli miyiz?

Söylen meli mi söylenmemeli mi :/

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• tacize ugradiysa sevgilim olamaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkeğe söylemeden kendiniz saldırmanız lazım, zaten siz saldırırsanız sevgiliniz sizi korur, sizde rahatça dayağınızı atarsınız, siz atın dayağı ona sevgiliniz değil. Onun girmesi katil edebilir.)

0|0
    0|0
  • Bu soru saçmalık benim yanımdaki hatuna taciz öylemi önce sağlam bir got lazım ona oda yok işte , ya da deli olması lazım yani o iş yaş :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Elbette ama gerçekten bilerek rahatsız ediyorsa

0|0
    0|0
  • söylemelisin bence söylemezsen ileride sevgilin tarafından sana karşı bir güvensizlik oluşabilir ama sakin bir ortamda olay yatıştıktan sonra söylemek çocuğun katil olmasını da engelleyecektir

0|0
    0|0
  • kan çıksın istiyorsan söylemelisin

0|0
    0|0
  • Sebebi acı olabilir , bunu duaunmek lazim

0|0
    0|0
  • Soylemeye gerek yok senin anani bacini diye saldirin soylemeyle vakit kaybetmeyin

0|0
    0|0
  • Söyleyinki ağızlarına vurup pişman ettilelim yaptığına :)

0|0
    0|0
  • Söyleyn

0|0
    0|0
  • Evet söylemezse zaten bu illaki duyulur kendi kendini uzaklaştırır söylemediği için..

0|0
    0|0
  • Zaten yanimdaki kiza kimse tacizde sarintilikta bulunamaz bulunanin yuz hatlarinda oynama yaparim

0|0
    0|0
  • Dayak yemezse siradaki senin kizin olucak

0|0
    0|0
  • soylenmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Soyluyorum ki

0|0
    0|0
  • Ister istemez duyacaktir cünkü cok kötü tepki veririm bu durum karsisinda direkt olaraak siddete bas vurabilirm konu namussa.

0|1
    0|0
  • Sevgilime söylemem ne gerek var tekmeyi basarım şahsın müsait yerine.

0|0
    0|0
  • Söylenmeli adam olan bunu farkeder gerekeni yapar zaten tereddütsüz söylerim ben

0|0
    0|0
  • Sevgilime özel olarak söyleyip yardım istemem. O olmasa ne yapacaksam onu yaparım

0|0
    0|0
  • Soylemem gidip birde katil mi olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...